Kasıtlı Yapılmayan Birşey Yüzünden Laf yemek?

Bugün sınıfta oturuyoruz.Dersteyiz.Neyse işte elimi bir kaldırdım kalem fırladı elimden arkaya gitti.Arkamı döndüm kız elini gözünün üstüne koymuş cins cins bakıyo bizde arkadaşla gülüyoruz kalem elimden gitti diye.Kız bağırmaya başladı gözüme kalem sokuyolar.Gözümü çıkarmaya çalışıyolar diye.Tüm sınıfın bana bir uyuzluğu var zaten.Bide gitti kız çok içten soruyorum mal mısın sen dedi.Diyorum bilerek yapmadım elimden fırladı kalem.Arkadaş kalemi gözüne sokmak istesem dönerim arkamı geçiririm.Bu ne ya..Bide bu yetmezmiş gibi hocada mal mal bir espri yaptı.Benim hakkımda saçma sapan bişeyler söyledi.Bilerek yapmadım diyorum.Kimse beni dinlemiyo.İşim gücüm yok elimden fırlayan kalemle niye kızın gözünü çıkarmaya çalışayım ya mantıklı bişey mi bu?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ön yargı.

Dün buna benzer bi' soru açmıştım.

Kendimi de kapsayan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • vay liseli :)

sen önce kalemi kızın gözüne sok sonra da üste çık oh ne ala memleket :)

0|0
    0|0
    • yav kızın gözüne bile gelmedi kalem. eli vardı zaten orda bir dahakine bu yorumlar üzerine gerçekten sokacağım ama saolun çok güzel teşvik ettiniz yarıda kalan işimi tamamlamak boyun borcum oldu artık :))))

• sok sok çıkart kızın gözünü :)

• Kızın niye gözüne kalem sokuyon söyle bakıyım ?

0|0
    0|0
  • Haahahah :) dersten sonra kalemi gozune degilde gözüne [z>t] soksaydin :)))

0|0
    0|0
  • eee sen sınıfın maskotu olmuşsun işin zor artık

cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• " bizde arkadaşla gülüyoruz kalem elimden gitti diye" kız gayet haklı

0|0
    1|0
    • ne konuda haklı.Yanlışlıkla onu geldiğini görmediğim bir kalem yüzünden mi haklı bide üstüne gözüne gelmedi kalem eli suratındaydı.Gözüne hiçbirşey olmadı.Buyüzden diyorum zaten.Niye bağırıyor.Gözüne gelse tamam desin istediğini gelmedi hiçbişey suratına.Ayrca herkes gülüyordu.

• he canım çok haklısın

• havalar soguk.

0|0
    0|1
Yükleniyor...