Neyin kafasını yaşıyor bu erkekler!

Bazı erkekler sevgilisinin/karısının makyaj yapmasını veya açık giyinmesini istemiyor.

Ama dışarda makyajlı bir kadın görsün, açık giyinmiş bir kadın görsün dibi düşer. Bu tip çok tanıdığım çok oldu, hiç anlam veremedim.

Neden bir erkek böyle yapar?

Güncellemeler:
Hayır makyajdan hoşlanmayan bir adam bu, makyajı itici buluyor. Makyajı sevmiyor yaptırtmıyor, dekolteyi sevmiyor giydirtmiyor.

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Karakter meselesi işte.Ama kendi analarına bacılarına bakıldığında deliren,beyni gelişmemiş yaratık onlar.İnsan bile denilemez.Çok sinir bozucu..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kendi gibi diğer insanlarında aynı oldugunu düşündüğü için böyle yaparlar ailesinden kimseye zarar gelmesin isterler cinsel anlamda ama elin kızı gelse kirletmeden edemezler kendilerinden kaynaklanan bir sorun acık giyindiğinde karısı kardeşi sevgilisi her neyse etrafındaki erkeklerin onlara kendisinin diğer insanlara nasıl baktıgını gibi bakıcagını biliyor bu yüzden bu kadar sert ckıslarda bulunuyorlar

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun sevmemesinin tek nedeni insanların tepkisini cekeceği için sevmiyorsa neden dekoltelilere bakıyor yanlış açıdan bakıyorsun olaylara

• Araştırılması lazım ya da sahip olamadığı tatlı gelirmiş insana ya da eşine layık görmediklerini hayal ederek belki mutlu oluyordu belli ki kafadan sakat da olabilir. Gerçekten araştırma konusu tam terside olabilir kadınların da bu tarz davranışları var?

0|0
    0|0
  • yahu anlamıcak ne var, biliyo ki sevgilii karısı da öyle giyinse millet kendisi gibi bakacak..

ee, böyle dese sen de aynı haltı yemiyonmu demesinler diye de yok efendim ben makyaj sevmiyorum dekolte sevmiyorum sevgilim giymesin..

**ir git derler adama..

0|0
    0|0
  • Benimki bally kafası.

0|0
    0|0
  • cunku o yarı cıplak gezenlerın sevgilis falan olmadıgıdır ;)) seven kıskanır ya ;)) ve kadınlar neden hep bıyerlerını acmak ıcın ugrasır anlayamam :D yuzune degılde actıkları yere mı bakılmasını ıstyorlar :DDD

0|0
    0|0
  • Empati meselesi.

0|0
    0|0
  • İşte kendileri bakıyor millette benim karıma/sevgilime bakmasın diye açık giyinmesini istemiyor :D

1|0
    0|0
  • Başkasının dibi kendi eşine/sevgilisine düşmesin diye tabiki. Sorudan bu anlaşılıyor.

0|0
    0|0
  • bu kadar doğal olan bişeyi anlayamıyor olmak güç...

0|0
    1|0
  • cevabı kendın vermıssın zaten. adam benım karıma bakarken dıbı dusecekse bunu yapması mantıklı mı

0|0
    0|0
  • O sevgilisine değil en çok kendisine güvenmez eğer açık giyinir veya makyaj yaparsa onu kaybedeceğini düşünür yazık

0|0
    0|0
  • yeterince anne sütü almadığı için yapabilir

0|0
    0|0
  • terbiyesizler !

cayırt

1|0
    0|0
  • sevgiline odunların bakmasını istemiyorum arkadaş zaten o varken ne bakıcam diğer gacılara.

0|0
    0|0
  • milletin o tarz kadınlara dibi düştüğü için kendi karısına diplerin düşmemesini istediğinden olabilir mi?

1|0
    0|0
    • o zaman sende mılletın karısına bakma koçum

• lan angara yalaması benim milletin karısına baktığımı nerden çıkardın. kızın gözüne girecem diye atmadığın takla kalmadı ötede takla at hadi koçum sinirlerimi zıplatma

Kızlar Ne Diyor 6

• çünkü açıklık bir erkeğin tahrik olmas (aferdersin ) için yeterlidir, o yüzden bakmadan duramazlar takvalı değillerse, ve bunu bildikleri içinde hiç bir erkeğin kadınına bakmasını istemez

0|0
    0|0
  • erkeklerin açık giyinen insanlara ne niyetle baktıklarını en iyi kendileri bildiği için sanırım o yüzden istemiyorlar

0|0
    0|0
  • Bu düşünceye sahip olan erkek onları 1 gunlük olarak düşündüğü ve sizi ömürlük istediğindendir belki .. ama genede bılemem dusuncelerini .

0|0
    0|0
  • işte benım sevgilim ondan.

0|0
    0|0
  • kıskanç demekki başkalarının seni beğenmesini istemiyor.birazda kendine güvensizlikten geliyor bu.

0|0
    0|0
  • neden biliyomusun cunku erkeklerınde butun kadınlara baktıgı gibi karısına kızıda bakar bunu bildigi icin karısına baktırmak ıstemedıklerı ıcın adam gıydırmıyo haklıda evli kadın neden acık giyinmek istesin evinde kocasına giynsin yeterde

0|0
    0|0
Yükleniyor...