Yalnızlığın tadını çıkarabilmek...

Sizce yalnızlığın tadını cıkarmak ne kadar doğru bir deyim yalnızlığın tadını cıkarabilen kaç kişi var çevrenizde ben yalnız oldugum zamanlarda yaptıgım hiçbirşeyden tad alamıorum sizde de böyle oluyor mu ?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Teknolojinin tavan yaptığı bir dönemde yalnız kalma şansımız mı varki? Telefon çalar,çalmazsa tweet gelir,olmadı facebook tan bildirim gelir. Yok olmadı kapı çalar komşun gelir. Yalnızlık gibisi yok. Ama her zaman değil tabi. Arada çok tatlı oluyor yalnız kalmayı başarabilene..

0|1
    0|0
    • şu bahsettiklerin insanı tamamen yalnızlıga iten şeyler ben daha cok sinemaya gidiyorum tiyatro ile ugrasıyorum geziyorum evde oldugum zamanlar ise film izliyorum muzik dinliyorum

• Kitabını okumamışsındır. Okusan unutmazdın adını. 80 e yakın dedektiflik kitabı var. Hani şu; katil uşak çıkangillerden :)

• kitap okumayı pek sevmem ev arkadaşım alır ben okurum sherlock holmes filan onları okudum yani kitaptan cok film izlemeyi severim

Kızlar Ne Diyor 8

• Yalnızlık Paylaşılmaz :)

link

0|1
    0|0
  • Bende sevmem en guzel yemegi de koysalar yalniz canım yemek istemez mesela olunce.nasilsa yalniz kalicam simdi tadini cikarim

0|1
    0|0
  • ben alistim yalnizliga ^^ caktirma icim kan agliyor.

0|1
    0|0
  • hayır yanlızlık iyidir kafa dinlersin ama senin tercihin olduğu sürece iyidir

0|1
    0|0

• yooo

0|0
    0|1
    • birşey anlasımlıyor yazdıgından yooo ile ne kastediyorsun

• kısa ve öz felan dıkkat etmedım yaa soruyu okuduktan sonra öyle bir kelime çıktığı için ağzımdan öyle yazdım

• tamam neyse :D uzatmayalım :) sonuçta ne demek istediğini anladım

• öyle yaptığın her şey sanki boşmuş gibi geliyor :(

0|1
    0|0
  • ben de normalde yalnız kalmayı pek sevmem ama son zamanlarda o kadar çok insanla görüştüm ki geçen gün bir akşamımı kendime ayırıp kendimle vakit geçirdim ve dedim ki evet yalnızlığın tadını çıkarmak bu olsa gerek...

0|1
    0|0
  • yalnız daha güzel kafam rahat oh istediğim herşeyi istediğim şekilde yapıyorum.

0|1
    0|0
    • etrafındaki mutlu insanları gördüğün zamna içinde bir burukluk olmuyor mu gerç güzelde kızmıssın pek ihtiyacın oldugunu zannetmiyorum zaten cok teklif alıyorsundur

• ilan etseydin

• :) çık seninle baş edemem ben kolay bir kız değilsin güven sorunun var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...