Kendi dünyanızı yaratsıydınız?

Evet dediğim gibi sözlerim yanlış anlasılmasın ama kendi dünyanızı yaratsaydınız günahlarınız ve sevaplarınız ne olurdu nasıl kurallar getirirdiniz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir dünya hayal ediyorsunuz ? Diye sorsaydın,daha iyi olabilirdi :) Mantıklı düşünen,duygularına kapılmayan insanlar olurdu benim dünyamın içinde.Herkesin bir eşi olurdu,sevdiklerine bağlı ve sadık insanlar olurdu.Buna ihtiyacı var dünyanın zaten.

0|1
    0|0
    • hayallerimi daha çok iki ynlü kurarım çünki dünyanın gerçeği bu ,iyiler ve kötüler her zmaan var olacaktır aynı şekilde dogrular ve yanlışlarda

Kızlar Ne Diyor 2

• iyiler dünyası,kötüler dünyası diye ayırırdım.kimse kimsenin dünyasına giremezdi.iyiler kendi içinde mutlu mesut huzurlu yaşasınlar.kötülerde birbirini yesin dursun :)

0|1
    0|0
    • hiçmi bu iki tarafın bölgeleri birbirlerinin bölgelerine saldırmıcak bence tehlikeli :) elbet iyilerin bölgesi kötüleri cezb edicektir ve savas cıkacaktır

• hayır :)

• :( o zaman benim sorularıma kim cevap vericek

• Var zaten. Hayalden ibaret.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Para Basma makinaları serbest bırakır herkezz para bassın yasası getirirdim uğraşmaya gerek yok :D

0|1
    0|0
    • kominist seni :)

• kominist demek tüm herkesin eşit olması demek :D sende tam olarka bundan bahsediyorsun işte

• Kominist lafı :D çok geniş bir anlamı var ondan sordum :D:D Biz Halkdan yanayız Bazıları bize dinsizlikle suçlar ondan yazdım :D:D öyle :d

• Artik soru sormaktan bile korkar olmusuz.Yanlis anlicak ne var bilader

0|1
    0|0
Yükleniyor...