Ne yapmalıyım arkadaşlar kafamın içinde fadimenin düğünü var resmen :(

2 seneden beri aklımdan çıkmayan biri var sabah akşam konuştuğum biriydi ama ne o nede ben birbirmize duygularmızı anlatamıyoduk bende çok yorulmuştum ve beni sevip sevmediğinden emin değildim ve konuşmamızın nereye gittiğini düşünmekten her sözünden anlamlar çıkarmaktan çok yoruldum dedim konuşmayı bitrmek istediğmiz syledim o ise ben tüm bunları söyledikten snra benmle ileriyi düşündüğünü söyledi en sondada sen bilirsin dedi bende gitmeyi seçtim 10 ay oldu ne ben nede omesaj attk birbirmize ama onu beklemekten kendimi alıkoyamyorum her gün aklımda arkadaşlar unutamıyorum ve ve şimdi bana uzaktan bir arkadaşım beni sevdiğini itiraf etti bense sze anlattgm şeyleri syledim ve kalbmde biri varken sana gelemem dedim onu unutmak içinde seninle deneyelim diyemem dedim sizce doğrumu yaptım yoksa onu sevmek için hem kendime hemde ona şans vermelimiyim ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak formül son cümlende yazıyor zaten ;)

0|0
    0|0
    • Ama karşımda ki çocuga ayip olmz mi sence ve tum bunlari bildigi halde artik beni kabul eder mi kalbinde baskasi olan bir kizi sevglisi yerine koyabilir mi

• Ağır bir kayıp olmuş ama demekki böye bir ilişki pekte sağlıklı olamazmış teşekkur ederim ;)

• rica ederim :))

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru yapmısın ona şans verseydın belkı o unutamadıgın kişiyi sana unutturamadgı ıcın ayrılacaktın ve bu seferde kız senı sevıp acı çekıcektı en ıyısını yapmısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...