Erkekler ayrıldığı ve çok sevdiği sevgilisine kız ne yapsa döner?

vedalaştık ayrıldık ben hemen kabullendim karşı çıkmadım ve o da bu duruma kızdı.günler geçti mesajlar attım aradım hiç cevap bile vermedi.ben nasıl davransam geri bana döner?bu defa o benim peşimden koşar?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vedalaşmışsanız ayrılmışsınızdır... geri dönüş kalıcı izlerin silinmesine fayda etmez !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bi erkek eski sevgilisini başka erkekle gördüğü zaman çok acı duyar. Ancak sadece acı duyar diyorum. Dönüp döneme mevzusu kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • bence cok zor dönmez

0|0
    0|0
  • peşinden koşturmaniyetindeysen öyle ya da böylebir yerde bir zamandaerkek hisseder..bu sefer daha da kaybedersin..ama seni gerçekten sevdiğini düşünüyorsan merak etme, o bir şekilde senin karşına çıkacaktır. biraz sabır.

0|0
    0|0
  • Evet şimdide 1-d sınıfından arkadaşımıza sorusu için teşekkür edelim.(Deliyim ben deli)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha yenıkı soran kız değilmisin ? Umursamadıgın zaman değişimi görürsün . UMURSAMA .

0|0
    0|0
  • dönsün mü istiyosun takrar peşinden koşmasını mı ?

0|0
    0|0
    • bana karşılık versin konuşsun benimle dönsün bana istiyorum o kadar mesaj attım aradım.

• istiyosan uğraş her yolu dene baktın olmuyo untmuş demek ki

• Bırak dönmesin annem. Onun rotası senden sonra zaten degişmişti, öyle olmasa ayrılmazdı. Şimdi bür sürü çabalayacaksın, hepsi boşa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...