Uefa liginde bu seneki trabzonspor mu geçen seneki fenerbahçe mi daha iyi sizce?

trabzonspor 15 maçtır na mağlup olan tek takım ünvanı aldı bu sene yani diğer takımların hepsi mağlubiyet almışlar ne diyelim trabzonspordan bir yarı final bekliyoruz bu sene

0|0
232

En İyi Erkek Görüşü

• göğsümüzü kabartmaya devam ediyor TS inşlh sonuna kadar devam eder.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 31

• trabzon maalesef yarı finale kalamaz...

1|1
    1|0
  • ts futbol oynamıyor ki geçen hafta antep maçını ızledım onur kıvrak ıyı kalecı sanıyordum adam gelene gıdene eyvallah dedı. ts çeyrek fınalı gormez bana gore

0|0
    1|0
  • Trabzonun rakipleri biraz daha kolaydi gruptaki maclara bakalim lazio disinda iyi bir takim yok. eledigi takimlarda öyle..

Karsisinda kendi durumuna göre rakipler cikarsa ceyrek final oynar diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • Daha henüz 15 maç nağmalup ünvanını alamadı şuan 14 maçtır yenilmiyor ama ocak ayında iyi transferler yaparsa yarı final neden olmasın gecen seneki fenerbahçeninde şansı vardı iyi kura çekip zayıf takımlar gelmişti ama kadrosuda iyidi onun hakkınıda vermek lazım

0|0
    0|0
  • fener taraftarı hariç herkes destekliyor.sağolsun varolsun.bu sene iki takım puan topluyor ama yine 4 de bölünüyor puanlar.bunun için seneye çıkacak takımların önü açılıyor birazda.ben takımıma güvenmiyorum zaten.ligi umursamayıp avrupada yol almak istiyor.kolay rakip çıkarsa belki çeyrek final olur.yarı final zor iş.beşiktaşlı gassaraylı taraftarların desteklerini görünce daha çok seviyorum onları.sonuçta türk takımı

0|1
    1|0
  • ben ts ye pek guvenmıyorum acıkcası hem yonetım acısından hem ıstıkrar acısından gs den pek farkı yok. umutlandırıp umutlarını yıkacak muhtemelen taraftarın.

1|0
    0|0
    • hiç umutlanamayan taraftarlar biliyorum nettucum :))))

• sanmıyorum kı gs ya da ts taraftarı oynadıkları oyunlardan mutlu olsun. bir real madritten 10 gol yedıgı halde gs tur atladı şimdi bir bayernle karşılaşıp 20 gol yerse bunuda basarı olarak gorebılecek mısınız ? yanı dıyebılecek mısınız kı bız ıyı takımız buralara kadar geldık ? sanmıyorum

• puan önemli tabiki başarılıyız juventusu yendik başarısız olduğumuzu söylersem nankörlük ederim

• ben bir galatasaray'lı olarak, bu seneki Trabzonspor'u başarılı buluyorum..Önü açık olsun inşallah

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Final'e kadar penaltıyla fazla adamla geldi.Lig de de öyle devam ediyor.Fenerbahçe çok ballı bu yıl.

0|0
    1|0
  • T.S MACI NE OLDU LA bilen var mıdünki maç t.s bence daha iyi

1|0
    1|0
  • geçen seneki fenere de kolay rakipler gelmişti ve hep 1-0 la alıyodu ama trabzondan umudum yok gibi

0|0
    0|0
  • fenere keko takımlar geldi trabzon simdiden Fenerin çeyrek finaldeki rakibi lazioyla kedinin fareyle oynadıgı gibi oynadı..artık gerisi kura şansı

0|0
    0|0
  • bundan 5 sene ki önce beşiktaş daha iyi gibime geliyor :(

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olmama rağmen kutluyorum ve finalde keyifle seyredip gururlanıcam.

0|0
    0|0
  • fenerin daha iyiydi. ama trabzon yıldız oyuncu alacakmış devre arası. bakalım heyecanla bekliyoruz finale kadar gidip kupayı alırlar inşallah.

0|0
    0|0
  • ondan önceki seneki BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
  • Trabzonspor her türlü

0|0
    1|0
  • geçen sene fenerbahçe'ye hep kolay rakipler geldi, trabzon'a gelirse yine olabilir. ligde kötüler ama avrupa'da başarılılar gerçekten. bir de ali ağaoğlu olayı var. 10 milyon euro verecekmiş takıma. iyi transfer yaparlarsa iyi netice alabilirler..

0|0
    1|0
  • Trabzon devre arası yıldız futbolcu alackamış ve bence Trabzon daha ıyı oynıyor Avrupada fenerden

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki Trabzonspor

1|1
    0|0
  • 14 maçtır yenilmediler ayreten grubu lider bitiren ilk Türk takımı oldular tabi ki Trabzonspor daha iyi diyorum ve cidden iyi yerlere geleceklerdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...