Ne yaparsam yapayım aklımdan çıkaramıyorum imkansızımı

ortak arkadasınızla konusunca o konuyu kapadım ben dıyıp,onu cok sevdım zarar vermek ıstemıyordum dıyerek konuyu kapatıp ve bu ınsanı yuz ustu bırakıp gıttıysenız. onun profılınde sıze hıtaben yazıldıgını anlayan3-5 anlamlı yazıyı nıye hala begenırsın kı ? hele hele de o kısı ılıskı drumu yapıp o ılıskı drumunu da nıye begenırsın kı ? bu ne yanı ? aaa benle olmadın onla mutlu ol mu ? bıde benı bı baskası ıcın terkettı. manyak mı bu ya yoksa unutmadı aklında varım ama ortak arkadasa bıttı mı dıyo bu ne ya

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Madem ayrıldınız, o halde tamamen kopun. Kim kimi nerede nasıl beğeniyor salaklığına bir son verseniz de biz de bu tip gereksiz ve anlamsız sorularla vakit kaybetmesek!

50 Türlü sebep sayarım şimdi sana, ama bunlar bir çözüm getirmez. Onu takip etme ve sil tüm hayatından. Hele hele senin üzerine başkabiriyle koklaşıyorsa, senin işin olmaz artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin ilginin hoşlandığının farkında, elinde kalmanı istiyo, ama gelecek için ne düşünüyo bilemezsin... Ark. listenden çıkar, uzaklaş sallama, tepkisi onu ele verir...

0|0
    0|0
  • Tüm bunlar olurken neden hala senin profilinden silinmiş ve engelli değil o şahıs ben onu anlamadım.

0|0
    0|0
    • kyamıyorrum :( en son lıstemdeyken silme ... dedi :( elime gitmiyor

• Terkedildin ama deli gibi aşıksın daha.O kadar aşıksın ki kendinle defalarca kez savaşıp kendine yenildin değilmi.Silemiyorsun çünkü içinde hala bir umut var.İçinde seninle savaşan bir umut var.Unutmak istemiyorsun.unutmayı istemek istiyorsun.

Allah kolaylık versin.

• :(

• bayanda ilk saç ve kalça bide dudak sert kalçalı kızlara hayranım bide kalın ve ıslak dudaklar tahrik eder

0|0
    0|0
  • transparan giyin çabuk soyunma değişik aletler kullan mesela jop,gözlerini bağla partnerinin oooo okadar çok şey varki,göğüslerinin uçlarını çıkar vajinın arasına girecek kıyafet giy

0|0
    0|0
    • sen manyak mısın sapık dengesız

• başka biri var galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçma yaptıkları kafasında ne varsa ilkokul çocuğu zekasına sahip belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...