Topuklu ayakkabı mı, babet mi? Hangisini tercih etmeliyim? :)

Topuklu ayakkabı mı (elbette yürümesini bilen bayanlar için) yoksa babet veya spor ayakkabı mı tercih edersiniz bayanlarda?

Eminim erkekler önce topuklu ayakkabı diyecekler ama nedense böyle diyen yakın çevre arkadaşlarımın kız arkadaşları oldukça paspal:) anlamadım... Buarada yanlış anlaşılmasın babet ya da topuklu ayakkkabı hakkında olumlu olumsuz yorum yapmıyorum ben sizin yorumlarınızı merak ediyorum.

İkna olursam birinden birini tercih edeceğim bu yüzden yardım edin:)

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl rahat edıyorsan öyle.

babetler çok şirin ve şık ta duruyor ayrıca

Topuklu ayakkabılarda tabı kı kıyafetı taşımıza yardımcı oluyor daha şık yapabılıyor.

dolgu topuklar hem rahat hem şık hem spor da duryor.

aynen bır spor ayakkıda bır kotun altına super durdugu gıbıpi..

ben erkekler begensın aman aman dıye bır kaygım olmadıgı ıcın o an kıyafetım ne gerektıryorsa neyle rahat edıyorsam o tarz gıyıyorum.

Bırılerının begnıp begenmemesıde umrum olmuyor aynı bakıyorum zevkıme guvenıyorum..

Erkeklerın sureklı kadınların çekıcı olmalarını düşündükleri için topuklu gıymelerını ustelık en sirisinden en kadınsısından gıymelerını dayatırcasına istemelerını baskıcı buluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Babet yada spor ayakkabı giyse daha iyi

0|0
    0|0
    • neden topuklu değil? merak ettim

• Topuklu cok cekici gelmiyor bana.. Özel günlerde giyilir ama diger zamanlarda gerek yok. kısa boylu kızlar kendini uzun uzun boylular ise daha da uzun görmek yada yürürken heryeri oynaması icin giydikleri düşünülüyor genelde.

Aslında topukluyu uzun süre giydiginizde ayak ucunuza basarak yürüyor gibi oldugunuzdan sanırım ayak kasları gelişiyordur. kalfler de

• babeti salla...cekici durmak istiyorsan topuklu her zaman...

yok cekici olmak istemiyorum rahat olayım diyosran babet giy, terlik giy, hepsi aynı iticilikte zaten:)

0|0
    0|0
  • Topuklu kesinlikle daha çekici.

0|0
    0|0
  • Bu..

link

2|0
    0|0
  • bence kesinlikle topuklu ayakkabı. bayanlara ayrı bir hava katıyor. ayrıca özgüvenleri de artıyor giydikleri zaman. gerçekten bayanların duruşu çok değişiyor topuklu giydikleri zaman.

0|0
    0|0
  • Babet ayakkabıdan sayılıyorsa ben hiç bişi demiyorum..

0|0
    0|0
  • Arasında birşey... Yakışsın yeter ya :))

0|0
    0|0
  • Spor / babet. Topuklu niyeyse itici gelmiştir hep bana

0|0
    0|0
  • bence babet kızları cok şirin ve güzel gösteriyo.

0|0
    0|0
  • boyu kısaysa topuklu uzunsa babet

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı kesinlikle. ama öyle dolgu topuk filan değil. narin olacak, zarif olacak..

0|0
    0|0
  • Boyunuz zaten uzunsa babet giyin bence. Kısaysa da topuğu abartmayın; komik oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hafif topuk iyi ama ben apartman topuk ya da diğerleri her neyse pek sevmem, tabi zevkler ve renler tartışılmaz. bi de şu yönü var yani topuk ses çıkarttıkça sanki sen dikkatleri üzerine çekmek istiyormuşsun gibi herkes sana bakıyor ve neler neler söylüyorlar kim bilir? aslında hepimizin yaptığı şey değil mi?:D

0|0
    0|0
  • bence seçtiğin kıyafete göre değişir ve boyuna, boyun kısaysa topukluyu tercih edebilirsin uzunsa babet giymelisin çünkü uzun boylulara topuklunun yakışmadığını düşünüyorum gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
  • topuklu tercihim ;)

0|0
    0|0
  • rahatlik ariyorsan babet giy cunku 5saatten sonra topuklular agritmaya basliyor.

once rahatlik ardinda kiyafetine uygunluguna gore karar ver ;)

0|0
    0|0
  • ben günlük spor tercihim

0|0
    0|0
  • 1.78 boya babet evet evet babet:)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Babet çok tabansız bır ayakkabı ve karınağrısı yapıyor bende

0|0
    0|0
  • bacakların kalınsa topuklu giy kesinlikle

0|0
    0|0
  • tabikide günlük yaşamda koskocaman bir topuk ile gezemezsin yada güzel bir düğünde dümdüz bir taban giyemezsin ama birşey söylicem bence azda olsa topuk kullanman gerek gününe mekana göre onu ayarlamak sana kalmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...