Sorum kick boks yapanlara?

Bugün kick boksa başlamayı düşünüyorum protein önemlimi spora gitmeden önce ve sonra ne kdr protein almalıyım gitmeden önce 30gr gelince 30 gr yeterli olrmu?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kilonu ve boyunu söylersen yardımcı olayım

0|2
    0|0
    • boy 1.71 kilo 68

• kas erimesiyle kalori ne alaka?

kilonun 1.5 - 2 katı kadar protein alırsan kas erimesini çok ama çok aza indirmiş olursun.

68 kilo günde 140gr protein alman senin için yeterli olucaktır.

• ablam biliyo ya:))))) dikkat edin tersi pistir:))

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu zaman gösterir

0|0
    0|0
  • dozunu aşmamaya dikkat etmen lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Spora gitmeden etli bir şey yediysen sindirimi zor olur 2 saat öncesinde, etli falan değilse 1 saat öncesinde yemen lazım. Proteini falan bilmiyorum ama 4 senedir body-boks gibi bu tür sporlarla uğraşıyorum ne ilaç aldım ne bir şey aldım çok kasmaya gerek yok. 30 gr yeter galiba antrenman sonrasında da biraz tüketirsen iyi olur

0|1
    0|0
    • sonra derken hemen sonra değil antenmandan sonraki yiyeceğin yemekte.

sen gitmeden önce karnını baya bir doyur yeter. hoca su molası verdirmiyosa antrenmandan önce bol su iç ama çişinin gelmiyeceği şekilde :)

• bodyciler gibi kilo başına 1,5 gr protein alman gerekmez 05 ila 1 gr arası alsan yeterkş olacaktır sana ayrıca kb antrenmanlarına gitmeden önce karbonhidratı yüksek olan şeyler ye mesela makarna,pilav gibi spordan sonra protein ve karbonhidrat olan makarna,tavuk göğüsü mesela

0|1
    0|0
  • protein değil de enerji katkısı bence daha ii..!

0|1
    0|0
Yükleniyor...