Bu sene şampiyonlar ligi finalini hangi takımlar oynar ?

Bu sene şampiyonlar liginde hangi takımlar final oynar,favorileriniz kimler?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• bayern ile real daha öncesinde eşleşmezse final oynarlar

0|0
    0|0
  • Bu sene sürprizler olabilir. Atletico çok formda ve gol yemiyorlar.

0|0
    0|0
  • real madrid bayern munih eşleşir diye düşünüyorum kardeşim.

0|0
    0|1
    • ikisi final öncesi karşılaşırsa peki sonuç ne olur

• 2 sene önce eşleştiklerinde bayern dagıtmıştı iki maçtada robben ve gomez yüzünden maç uzamıştı şimdi bayern çok çok daha iyi ronaldo yeter mi =)

• dediğin gibi bayern cok daha iyi ancak ronaldoyu beşiktaşa koy cl yi alır. Adam takımı uçuruyor. Futbolda herşey olur kardeşim ronaldo oynamasın o maçta bayern kesın alır derım. bayern bana görede şuanda dunyanın en ıyı takımı.

• Fiinalden önce eşleşmezlerse Bayern Munchen vs Real Madrid diyorum kardeşim.

0|0
    0|2
    • bu takımlardan hangisini önde görüyosun?

• Bayern Munchen'i önde görüyorum dostum daha önce de konuşmuştuk.Bayern ve Real'in hücum orta alan ve defans hattındaki oyuncuları ayrı ayrı karşılaştırdığımızda bayern'in kadrosunu bir adım önde görüyorum.

• real bayern tbiki gs de kimmiş 10 dene yir hirhal xd

0|0
    0|1
  • barcelona bayern münih tek geçerim...

0|1
    0|0
  • Bayern münich ile real Madrid .Ama GALATASARAYIMA çook güveniyorum yarı finale cıkıcaz. Yarı finalde bayern münich ile karsılasıcaz ve onurumuzla eleniriz hiç olmazsa şampiyona yenilelim değil mi Kardeş ?

0|0
    1|1
    • gülüyom gülüyom

• Kardeş siz realle yapında oğlum sizde 6 yiyin.D yeterki katılın şampiyonlar ligine.

• bizim önümüzü kestiler yoksa sizin yerinizde şuan biz katılıyoduk clye şike oyunu olmasaydı fenerin o efsane kadrosu dagılmasaydı babayı iki sene şampiyon olurdunuz

• Real Madriddd

0|0
    0|0
  • galatasaray-barcelona

0|0
    1|1
  • biz gidemeyecegimize göre gerisi önemli degil

0|0
    0|2
Yükleniyor...