Sinirlendiğimde Ağlıyorum çözümü var mı bunun?

Bir zayıflık belirtisi mi bu?Olmasa bile dışarıdan bakıldığında öyle bir izlenim veriyor.Ve ben bundan çok rahatsızım.Nasıl geçer önerisi olan var mı?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tam tersine duyguları olan bir insansınız. Fakat ağlama anında duygusal olarak çöküş yaşadığınız ve korunmasız kaldığınız için zayıf görünüyorsunuz.

Bunu doğru bir şekilde yönetmenin yolunu bulmalısınız. Sinirlendiğinizde değil ağlamak, tepki vermeden kendinizi kontrol etmeyi başarabilirseniz o zaman kimse sizin zayıf veya güçsüz olduğunuzu düşünmez.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• ben sinirlenince titrerim ayaklarım beni taşıyamıyomuş gibi olur oturtuyolar beni direk zaten bişe olur diye sonrada kahkaha atıyorum ağlıyorum karışıyo herşey sana yardım etmek isterdim ama aynısının daha kötüsünü yaşıyorum bence bir psikoloğa gidebilirsin sinirler kaldıramayınca yük fazla binince ağlıyo çünkü insan

0|1
    0|0
  • bende de oluyo çok sinirlenmemeye çalısarak azalttım bunu çok sinirlenince istemeden oluyor gene çok can sıkıcı biliyorum

0|1
    0|0
  • sinirlenme.

0|1
    0|0
  • telkin et kendini ağlamayacağımm ağlamayacağım ben güçlüyüm diye içinden geçir

0|1
    0|0
  • Sinirden ağlamak..Bu bende de oluyor bazen,çıkış yolu bulmak zor olduğu zaman kendini bir anlamda savunuyorsun böyle yaparak.

0|1
    0|0
  • Duyguları olan ve bunu özgürce yaşayabilen bir insansın, bu harika bir şey.

0|1
    0|1
    • o kadar da harika değil aslında bir kadın yanında yaslanabileceği destek alabileceği bir erkek ister haklılarda,Ağladığın zaman güçsüz gözükürsün bu iyi değil.

• Duyguları içten hisseden hiçbir insan sana zavallı gözüyle bakmaz..

• yüzünde utanma duygusu olmayanın yüreğinde de merhamet olmaz önce o insanın yüzünde utanma duygusu olacakki bunu anlasın

• Komik şeyler düşün..

0|1
    1|0
  • psikolji ile ilgili bir durum bu.

0|1
    0|0
  • fazla duygusalsın aslında

0|1
    0|0
  • ağlama duvarı bul kendine

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu kafana takma. ağlamak vücudu ve ruhu rahatlatır. bazı kötü ruh hallerinden kurtulmayı sağlar. erkeklerde ağlama gereksinimi duyar. he kızlara göre daha azdır ama ağlamak fizyolojik olarak gereklidir yemek yemek gibi. hayatım boyunca hiç ağlamadım diyeni duyamazsın ( bebeklik haricinde). sinirlenince demende haklısın çünkü erkekler başka durumlarda kolay kolay ağlamazlar mesela üzüldüklerinde. ki bende sinirlenince ve eğer yalnızsam ağlıyorum. bu gayet normal yani...

0|1
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Duş'a gir ve bağıra çağıra sinirini su'dan çıkar. iyi geliyor denemende fayda var

0|1
    0|0
  • yok git gide mimiklerin kayboluyor.Sonra Sinirlendiğinde gülmeye başlıyorsun, yalnız kalınca ağlamaya doğru iteliyorsun onu :D

0|1
    0|0
    • bu yöntemi beğendim teşekkür ederim :)

gülüşlerin ardına saklanacağım

Yükleniyor...