Asiktroloji uzmanı ırıspıdan haftasonu burç yorumları geliyor kimler burada ?

balık: aklındakileri harekete dökmen içindeki fesatlığı öldürüp iyi düşündüğün zaman günlük rutinin dışına çıkacağın bir zamandasın

boğa: hedeflerine ulaşmak için en uygun olan zaman g*tünü kaldırıp harekete geç ( mendilim benim harekette bereket vardır (: )

koç: g*tünü kaldırmaya zahmet ettiğin yeni fırsatlar ve yeni ilişkilerin beklediği bir haftasonu hazırlıklı ol kendini kaybetme

ikizler: g*tünüze kazık girmeden etrafınızda dönen olayların gerçek yüzünü görüp harekete geçmelisiniz

yengeç: küçük detayları atlayarak hayatının daha güzel olmasını engellediğin dönemdesin

aslan: planların başka detayların yüzünden alt üst olacak acını içinde yaşaman ve kimseyi sevindirmemen gereken bir dönemdesin

başak: hayallerin büyüttükçe maddi ve manevi kaybın artacağı hedeflerine daha dikkatli gitmen gereken bir dönem

terazi: farklı konularda tercih şansınız olan sayısız seçeneğiniz var egolarınıza dikkat etmezseniz en boktan olanı seçeceğin haftasonundasın

akrep: bir dönüm noktasındasın sevgi pıtırcığı modelini bırakıp olaylara mantıklı bakmalısın

yay: hayatının arka planı mahalle kahvesi olmuş arkandan konuşan konuşana dikkat etmezsen kaybedersin

oğlak: birlikte çalıştığınız insanlar size yalakalık için iş paylaşımı yapmak istiyor işleri ona yıkıp biraz rahatlayın

kova: yardıma ihtiyacın olan ama etrafında yardım edince bunu sürekli gözüne sokacak insanlar var

0|0
17|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 6

• ikizler: g*tünüze kazık girmeden etrafınızda dönen olayların gerçek yüzünü görüp harekete geçmelisiniz

deme öyle la, kariyer merdivenlerindeyim :(

1|0
    0|0
  • Merhaba Sevgili Sinek Kardeşim

Teşekkür ederim güzel tahminler

Bakıyım benimki neymiş

Vallahi ben Başak'ım ama... Ne hayallerim var ne umudum.

Umudu bitik bir adamım

Bir hedefim bile yok

0|0
    0|0
  • Askerde olupta boktan gecmeyen haftasonu mu var

0|0
    0|0
  • o ırıspı kimdir

0|0
    0|0
  • inanmıyırum lan bunlara,benim kakam var :/

0|0