Yakın Arkadaşınızla İş Yapmak Arkadaşlığınızı Etkiler Mi?

Liseden beri çok yakın olduğum şimdi avukat olan arkadaşıma davalarımı vermeye başladım. Ancak arkadaşım olmasından dolayı çok fazla bir beklentiye mi kapılıyorum yoksa o da arkadaşlığın verdiği rahatlıktan dolayı biraz gevşek mi davranıyor bilmiyorum ama arkadaşlığımızı da kötü yönde etkilemeye başladı bu durum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• iş dedğin eşle dostla yapılmaz.işte çıkarlar vardır ve arkadaşlarınız çıkarlarınızı yeteri kadar korumazsa ya da siz onunkileri sorunlar çıkar ama yabancı öyle değildir işi verirsin beklentini sölersin yapamazsa parasını vermez çeker gidersin.

0|0
    0|0
    • Eğer iş sonunda bir menfaat söz konusu ise insan bunu başkasıyla değil dostuyla paylaşmak istiyor ancak dediğin gibi pek randımanlı olmuyor ayrı olması daha iyi

• iş dediğin menfaat için yapılır ve herkesin yaptığı işte beklentisi farklıdır.kimi aza çoğa bakmaz kimi olması gerekeni istersen ben o bakıma dostlarımla akrabalarımla iş yapmam.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostluk ayrı iş ayrı diye boşuna dememişler..

* Bence arkadaşının işine saygısı yok..Ve ya bu ıkı kavramı bırbırınden ayırmıyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...