Bunlar bana bahane gibi geliyor

Erkek arkadaşımla çok güzel giden bir ilişkimiz var, birbirimizi çok seviyoruz ve çok iyi anlaşıyoruz. Onun okulu Balıkesirde, benimki İstanbulda ve çok sık görüşemiyoruz. Buna rağmen güzel giden bir ilişkimiz vardı. Beni her gün arar her gün mesaj atar asla aksatmaz. Genelde sözümü dinlerdi. Bir kaç haftadır ailesi, okulu, kaldığı yer gibi sorunları nedeniyle kafası çok doluydu ve benimle az konuşuyordu. Son 5 gün önce kafasının bir olay yüzünden çok bozulduğunu anlattı ve o günden beri bana hiç mesaj atmıyor aramıyor. Bunu yapmasını sevmediğimi biliyor. Ondan önceki haftada hastalandığı için bana 5 gün mesaj atmamıştı. Bunlar bana bahane gibi geliyor. Sizce olay ne olabilir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senden daha iyisini bulmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olay su su anda onun aklını kurcalayan baska bırısı var .sanada bu yuzden soguk davranıyor. eger kı onunla bır ılıskı baslarsa sen sutu yersın haberın olsun.baslamaz ıse eger kurkcu dukkanına hazır olan sevgılıye yıne baslar yazmaya :D olay budur

0|0
    0|0
  • Kötü birşeyler yaşamış işte. Biraz anlayışlı olabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bencede bahane yeni birini bulmuş olabilir hasta bile olsa hiç mi eline telefonu alamıyor..ya da konuşmuyo?5 gunde az bir sure değil bence bir düşün derim bahenenin alası

0|0
    0|0
Yükleniyor...