Topukluya alışabilecek miyim?

10 cm topuklu ayakkabılarım var. Alışırım diye aldım hep. Geçen sene giymeye başladım. Ama yok. Çarşıya çıktıktan 1-2 saat yürüdükten sonra dayanılmaz oluyor. O zamana kadar sorun az ama. Böyle bu kadar zorlanıp sonradan alışan oldu mu? Alışılabilir mi? Çünkü bana hiç alışamycam gibi gelio.

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• ben hala alışamadım ayakta durma yada yürüme olmayacağı zamanlarda tercih edebiliyorum ancak ama 5-7 arasında rahat olursun yürümedede sıkıntı çekmezsin özellikle artık moda olan öndende destekli olan modelleri tercih et hem şık hemde çok rahat oluyor

1|0
    0|0
    • hala derken senin ne kadar oldu topuklu geçmişin

• senelerden beri uğraşıyorum uzun süre ara verince tekrar alıştırman gerekiyor çok rahat spor ayakkabı botlar falan ard arda takılınca uzun süre yine o acıları çekiyorsun ama ilk zamanki gibi değil

Erkekler Ne Diyor 7

• fazla yüksekten uçma yürüme derim dostum

10 cm topuklu

aşağı yukarı bir tuğla boyunda :D

tuğla üstünde yürümek de zordur

ben bir kere denedim damdan düştüm :D

0|0
    1|0
  • ne kadar sexy göründüğünü bil ve aklından hiç çıkarma,böylelikle alışman sadece bi kaç dakikanı alacaktır :)

0|0
    0|0
  • Merak etme bacakların çok güçsüz olduğu için alışamıyorsundur zamanla alışınır.

0|0
    0|0
  • Bu kadar çile çekmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • 10 cm sivri topuksa 2 saat yine iyi

0|0
    0|0
  • Alışırsın evde pratık yap

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çok güzel stilettolarım var onları ilk giydiğimde ayaklarımın heryeri su toplamıştı. dayanılmaz acılar çektim sonra artık ayakkabı mı ayağıma alıştı yoksa ayağım mı ayakkabıya alıştı bilmiyorum alıştık birbirimize

1|0
    0|0
  • Önce dolgu topuklularla başla yavaş yavaş alışırsın.

0|0
    0|0
  • Alışıyosun alışıyosun. Ama 10 cm biraz fazla ilk aşama için. 7 cmden falan başlasaydın keşke.

1|0
    0|0
    • Böyle bi zaman sonra 4-5 saat dayanır hale gelir miyim? çok ağrıyor ya

• tamam teşekkür ederim =)

• Ni dimek :)

• alışırsın.evde deneme yap.dolgu topuk gıy.ınce topuk gıyme.bıde ayaklarınn altına jel koy.yumuşacık olur acıtmaz ayakkabı ayağını.

0|0
    0|0
  • zamanla alışıyorsun ama topukluyla saatlerce yürüyemezsin. onlar yürümek için uygun değiller görünüş olarak güzel sadece :)

0|0
    0|0
  • Çok yürüyeceğin zaman giyme ileride bel ağrısı yaşarsın

0|0
    0|0
  • alisirsin alisirsinda bence en iysi raht olmak ya sirin babetler spor ayakabilarim duruken ben zor giyerim topuklu ayakabi olsada dugunde filan :)))_

0|0
    0|0
  • o ayakkabılarla yürüyüş yapmak hata zaten işyerinde oturduğun yerde falan giymen lazım zor yani

0|0
    0|0
  • ilk andan beri hiç zorlanmadım ben topukluyla koştuğum bile oluyo gayet rahat :)

0|0
    0|0
  • Alışırsın merak etme. İleride daha rahat edeceksin. Ama şimdilik her gün giyme.

0|0
    0|0
  • alışırsın bende öyleydim şuan 16 pount topukluyla yürüyorum :)

0|0
    0|0
  • hergün giyme ara ara giy ve evde deneme yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...