Bugün ayın 13. ve günlerden Cuma

Uğursuzluklar yakamıza yapışacak mı ?

Hepimiz lanetlenecek miyiz ?

Gerçi benim böyle batıl inançlarım yok. Fakat siz ne düşünüyorsunuz ? Günü kötü geçen var mı ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Murphy'nin doğum günü: 11.01.1918

(11)+(1)+(1)+(9)+(1)+(8)=(31)

Murphy | yhpruM

31 | 13

Uğursuz | Uğurlu

Günümüz iyi geçecek. :)

Bkz link

0|1
    0|0
    • İlla Murphy'yi dahil edeceksiniz değil mi !

O uğursuz 13. cuma'dan bile beter. Lanetli o lanetli ! Cehennemden çıkan. Exorcist filmindeki böcük. Suların kesilmesine neden olan müsibet, tam ışıkları geçerken kırmızı yanmasına sebep olan uğursuzluk.

Zeckhauser'ın sonunu hiç iyi görmüyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• link

bunu hatırladım direk

0|1
    0|0
  • Berbat bir rüyayla uyandım ama bununla ilgisi yok tabi ki :)

Ama günün uğursuzluğu beberuhinin doğum günü olmasından kaynaklı olabilir :))

0|1
    0|0
  • heryer freitag her der 13.

0|1
    0|0
  • Saçma sapan şeyler. Gün daha yeni başlıyor ama bir sıkıntı yok şimdilik. Olursa da sorunu buna bağlamam zaten :D

0|0
    0|1
  • bugün doğum günüm :) uğursuzluklar benim hayatimi oluşturuyor bu durumda

0|1
    0|0
  • Çok fena hastayım ..

Tam düzeldim diyodum daha kötü oldum ..

İğrenç bir gün . .

0|1
    0|0
  • bilakis kötü bir rüyada görmüş olsam çok şükür gülüyorum.zaten işim bu.bir başkasının güldürmesini beklersek yazık oluyor bu hayata .neden bu kadar basit soruda gizli cevap veriyorum sayın dr.çünkü itiraf edeyim asıl mutluluk kaynağımla pişti olmak istemiyorum.içimden en güzel dualarımı ediyorum,usulca çekiliyorum.

0|1
    0|0
    • Yolunuz açık olsun.

Farları yakmayı unutmayın, kış lastiklerine de geçmeyi ihmal etmeyin.

• söylemeden etmeyim ,bu ara antihayran bir grup var sanki.nahoş gördüm ama meyve veren ağaç taşlanır.sadece siz olduğunuz için şaşırdım.çok ama çok teşekkür ediyorum:) yolumun sonu belli değil.fifti fifti.ama bu yolda seyehat etmeyi seviyorum ben sanırım.yolculuk bazen paha biçilemez.aslında yazıyorum ama daha çok spontane ,onunla konuşurken dökülüyor belli belirsiz biraz utangaç :) asıl hedeflerim arasında şahsına sayfalar dolusu yazmak var tabi.çok uzattım,affedin,teşekkür ederim tekrardan:)

• Mutluluğunuz ve içinizden fışkıran duyguların yansıması bunlar. Memnuniyetle karşılıyorum. Keşke dünyadaki bütün kadınlar sürekli aşık olsalar. O zaman dünya gerçek bir cennet olurdu.

Herkesin beni sevmesini bekleyemem. Başkalarının ne düşündüğünü de pek önemsemiyorum. Doktorun yolu, yordamı belli. Bana katkı verecek her eleştiriye açığım ama medeni ve düzgün olduğu sürece. Gerisi "antihayranlarıma" kalmış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir korku klasiğini bize KSde yaşattığın için sana minnettarız. Böyle farklı detayları klişe de olsa yakalayın genjler. 5*

Eveeet...madem 13. cuma, hadi terkedilmiş hastane neyin varsa orada parti verelim. Gerçi bizim arabesk yapımız bunu inşaata topu kaçmış laneti ile ister istemez birleştirir. asdfgh

0|1
    0|0
  • Bugün çok güzel bir gün benim için hahaha

0|1
    0|1
  • Bugün müşterilerle çarpışıcam zaten. Direkt uğursuzluk.

Beni koruyun la

0|1
    0|0
    • Adres ver bir kasa sarmısak yollayalım. Yetmezse üstüne gümüş kurşun da var.

• Koca Vader bile isyan etti. Viski artık benim için bitmiştir.

Yardır gelsin ispirto.

• Doktor : Kız Leia, dök ordan bize 2 kadeh konyak. Vader Babanla ben içiyoruz sabah sabah.

Doktor : Hacı Vader, kaça bu kılıç ? Bi tanede ben alayım diyorum.

• Uğursuzluk diye bişey yok 1453 un toplamı 13 ettiğinden hıristiyanlar uğursuz sayı kabul eder

0|1
    0|1
  • bugün okadar zor okadar kötü bir gün ki soruna gerçekten hak verdim..

0|0
    0|0
  • Bugün üzerine güneş doğan en hayırlı gün lanet değil bereket olması lazım din bize bunu söyler.

0|1
    0|1
  • BAŞKA DİNE MENSUPLAR İÇİN UĞURSUZ Bİ GÜN DOĞRU

1- MÜSLÜMANLARIN BAYRAMI

2-HAFTANIN MÜBAREK GÜNÜ

3- 1+4+5+3 = 13 İSTANBUL'UN FETİH TARİHİNİ RAKAMLARINI TEK TEK TOPLARSAK 13 YAPAR

4- 5+7+1 = 13 PEYGAMBER (S.A.V.) EFENDİMİZİN DOĞUM TARİHİNİN RAKAMLARINI TEK TEK TOPLARSAM 13 YAPAR

DAHA DEVAM EDEYİM Mİ ?

AMERİKAN FİLMLERİNDEN ETKİLENEN ARKADAŞIM

13 NCÜ CUMADA KALDIN DİMİ ? BUGÜN DE 13'Ü VE CUMA GÜNÜ

0|0
    1|0
  • hurafe lan bunlar inanmayın kamiller

0|0
    0|1
Yükleniyor...