İlk kez buluştuğunuz birinden hediye aldınız mı?

İlk kez buluşuyorsunuz daha yakından tanıyacaksınız birbirinizi buluşmaya giderken hediye alır mısınız ? Ya da aldınız mı ? Neler hissettiniz ?

Ben almıştım iki sefer .

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• değecek biriyse alınabılır ,oda o kışının yapısına bağlı bence hedıye almadan önce ufaktan bı yoklamak lazım ne sever nelerden hoşlanır gibi,ama sorudakı mesele yenı tanışacağın bırı ,onada ilk günden kırmızı don alınmaz kırmızı bi gül ilk sefer için ıyıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hoşlandıgım kişilere ilk bulusmada alıyorum gül felan :) biri avrdı gül almıstım eve götürürsem annem görür falan dedi, iyi tamam ayrılana kadar sende dursun dedim atarsın sonra, ayy ben tutmiyim yaa almasaydın keşke dedi, bende gülü çöpe attım gülün yeri burası dedim hadi gidip oturalım bi yerde :)))

0|1
    0|0
  • Daha önceden konuştuğumuz aramızda özel bir anlamı olan bir şey varsa alabilirim. Ama durup dururken hediye almam ilk buluşmada.

0|0
    0|0
  • Hediye almam, kabul de etmem...

0|0
    0|0
  • Almadım almamda.

0|1
    0|0
  • evet aldim. siradan geldi.

0|0
    0|0
  • en son ilk buluşmamda dvd almıştım,aldığım tiyolardan eksiği olduğunu öğrenerek...

0|0
    0|0
  • hediye almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• verdi ama almadım

0|0
    0|0
  • ben ilk buluştugumda sevgilim olacak kişiyle bana şeboy diye bi çiçek almıştı birde çikololata.ben almamıştım.

0|0
    0|0
  • Almadım, hediye almaktan nefret ediyorum zaten. bi garibim.

1|2
    0|0
  • sevgili manasında değil ama ilk defa görüştüğüm bir arkdşımdan hediye aldım yeni :)

0|0
    0|0
  • ilk bulusmada hedıye almıstım.aldıgım hedıye cok ozeldı benım ıçın benım begendıgım bır kendı esyasını vermıstı.belkı daha farklı bısey alsaydı oha bu adam göz boyuyor derdım

0|0
    0|0
  • ilkten almak, ya da alınması görev gibi sıkıcı, o yüzden tanıdıkça sevdikçe daha hoş oluyor hediye almak veya alınması ;)

0|0
    0|0
  • evet almsdim gul:)) bence cok iyiydii dusnceeee

0|0
    0|0
  • hayır almam..gereksiz buluyorum..ilk buluşmada saçma olurdu.

0|0
    0|0
  • ben de alıcam bu hafta. ne alınır ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...