Kardeşim çok mu zeki sizce ?

Arkadaşlar benim kardeşim 11. sınıf öğrencisi. Hiç YGS ve LYS e çalışmıyor. 9 yaşında günde 4 sayfa ezberleyecek şekilde Kur'anı 6 ayda ezberledi. Ve arapçada öğrendi. Bugün YGS e çalışmaya başladı. Güvender yayınlarının YGS adlı kaynak kitabında ki sözcükte ve cümlede anlam konularını bitirdi sadece 1 günde. Ve bunlar tam olarak 170 sayfa civarında idi. Bir günde okudu bilgileri felan sonra konunu sonunda 10 test var ve bu 10 test bazı öys ve öss sorularından alınmış sorularda vardı. 180 sorudan 171 doğru yaptı. Yani bugün 170 sayfalık bilgi dolu kitabı bitiriyor bir günde aynı gün o konudan sorulmuş 180 sorudan 171 ini yapabiliyor. Ayrca benim ALES mantık sorularınıda rahat çözüyor. Ben kardeşimi bilirim zeki biri ama üstün zeka dediğimiz şekilde mi iyi ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi test yaptırın bence...

Baksanıza Üstün Zekalılar Okulu adı bile güzel, varsa öyle bir durum geleceğine mani olmuş olursunuz daha fazla geç olmadan yaptırın isterseniz... :)

0|0
    0|0
  • bence ıQ testi yaptırın kesinlikle zeki

0|0
    0|0
    • Ya memelekette Üstün zekalılar okulu diye bir okul var kalkandere adlı ilçede. Orda sadece 50 öğrenci var. Hani oraya alsak onu önüde açılır mı bu meslek lisesine oranla. Çünkü izlediği bir filmin baştan sona diyalogları aklında kalıyor. Hafızası çok kuvvetli sanırım. Birde benim Ales mantık sorularınıda çözüyor. Belki bilirsin o soruların ne beyin yorucu ve ne kazık sorular olduğunu :)

• Hangi lisedeşu an

Ustun zeka midir bilmiyorum ama zeki olabilir tabi

0|0
    0|0
  • Test yaptırabilirsiniz

Ama oldukça zeki

0|0
    0|0
    • Teste gerek olmadığını düşünüyorum. Titanic, Yaşamak için öldür, Alacakaranlık, Fetih 1453 gbi filmleride baştan sona ezberlemiş diyaloglarını. Filmi izlediği için istemeden aklına kalmış işitsel hafızasıda çok kuvvetli sanırım

• Aslında bu kadar zeki ise yaptırın ve ona göre eğitim alsın derim ben ama siz bilirsiniz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır diyelimki üstün zekalı ne olacak ?

0|0
    0|0
    • Sen soruya soruyla cevap veriyorsun galiba :) Herneyse üstün zekalılar okulu var orada yetenekleri öğrencileri alıp önlerini açıyorlar. Ben de eğer gerçekten zeki ise kendine yazık etmemesi açısından ona bu konuda destek verebilirim.

• Boşver üstün zekalı okulunu falan mala çeviriyorlar insanı robot yapıyorlar. Sen kardeşinden umutluysan desteğini esirgeme yeter ailenede konunun ciddiyetinden bahset beraberce güzel bir meslek sahibi yapın kafi

• genç beyinler derneği var bazı özel okulların süper zeki çocuklar için açtığı bölümler var araştır kardesını devlet okulundan al o okulun sınavlarına sok ve kazanırsa bir bilim adamı daha yetişir ülkemizde gurur duyarız hep birlikde.

0|0
    0|0
  • Fazla ustune gitmeyin. Cok zeki olmakta iyi degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...