Sıkıcı bir kişilik olduğunuz düşünülürse ne yaparsınız. kendinizi nasıl eglenceli bir hale getirirsiniz

sıkıcı bir kişilik olduğunuz düşünülürse ne yaparsınız. kendinizi nasıl eglenceli bir hale getirirsiniz

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak işte onun çagresi yok kişilik bu değişmez.. eglenceli insan eglenceli sıkıcı olan sıkıcıdır..ama ben eğlenceli olmak için rol yapan ve gereksiz çabalayan biri yerine sıkıcılığını saklamayan kişiyle daha iyi anlaşırım.. çok mu sıktım ne yaptım fdsfsfsdfsf :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• insanların benim hakkımdaki düşüncelerinden dolayı değişmek zorunda değilim beni böyle kabul edicek bir çevre arayısına girerim

0|1
    0|0
  • Annem kim sana sıkıcı dedi o kendine baksın meymenetsiz takma bunları

1|0
    0|0
  • kendini değiştiremezsin herkes senden sıkılacak diye birşey yok (tek tavsiye; rahat ol)

0|0
    0|0
  • ne olursan ol daima kendin ol.

0|0
    0|0
  • bana daha kimse onu demedi ve diyen olursa başkası der senin kafan iyimi ya diye çünkü hayatım espri dalga üzerine kurulu ciddi zor oluyorum anca atar gider yapcan bide küfür etcen o zaman sağlam tersimdir :D

0|0
    0|0
  • Valla sıkıcıysan sıkıcısın değişemezsin bence seni kabul eden öyle kabul etmeli :)

0|0
    0|0
  • önce sıkıntını paylaş hafifle yoksa olamz

0|0
    0|0
  • Beni böle beğenen varsa sıkıntı yok beğenmeyen varsa yol alabilir hade eyw :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok sıkıcıyım mk.

0|1
    0|0
  • Demekki beni tanimiyorlar. Öle gibiyimdir ama tanidikca acilirim eglenirim sendede öyle bisey ola bilir mi yoksa kaziyormusun kendini?

0|0
    0|0
  • aşık olduğum ilk ve tek insan bana birgün demişti ki

"çok pasifsin benim adam olmaya ihtiyacım var"

allah.. o günden sonra muahabbetine doyulmayan

sempatik çekici gizemli bir hatun oldum .

sevgilimide tohtor yaptım asdgjkşj ^,^

0|0
    0|0
  • hakkımda en son düşünecekleri şey bu olur :D

0|1
    0|0
  • benliğini değiştiremezsin doğuştan damarlarında akan kan gibi kimse için değişme

0|0
    0|0
  • Sıkıcı oduğumu düşünsem kendimi pıçaklarım =/

0|0
    0|0
  • Sıkılsınlar ben de onlardan sıkılıyorumdur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...