Eğer tek basnıza yaşamak zorunda olsaydınız ne yapardınız?

ailenizden ayrı sebeblere girmicem cok uzun ve kötü olaylar sonucu tek başınıza yaşmya çalşsaydınız ya da buna cesaret edebilen kadınlar var mıaranızda ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• uğraşma evlen adam akıllı biriyle hem sevgilin hem kocan hemde ev arkadaşın olur işte ne güzel :D nasıl pratik çözüm ama

0|0
    0|0
  • ben erkek olarak yaptım tek başıma yaşıyorum.

1|0
    0|0
    • erkksen dha kolay ama en azndan korku yok gceleri dmi

• dişi kartallar yalnız uçar aksjdasd

1|0
    0|0
  • Erkekler var, isine yaramaz mi?

0|0
    0|0
  • evet eski sevgilim arkadaşları ile yaşıyor ailesinden bağımsız...

0|0
    0|0
  • Mesleğin iyi değilse hiç kalkışma harcanırsın kadam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben üniversiteyi de şehir dışında okudum ev arkadaşlarım oldu. sonra işe başladım atandım yine şehirdışında oldum. neredeyse 5 yıldır yalnız yaşıyorum bazen ev arkadaşlarım da oldu ama anlaşamadım temizlik di harcamalar dı zor oluyor düzgün birini bulmak. Para harcamak istemeyip kavga çıkaran temizlik yapmayıp senin yaptığın temizliği beğenmeyenler yani :)

ama yıllardır ailemden ayrı yaşıyorum ve gayet rahatım maaşımı alıyorum çalışıyorum ve kafama göre harcıyorum. Erkek meraklısı olmadığım için ve akıllı olduğum için başıma hiç dert almadım.

1|0
    0|0
  • valla çokgzl olur ne gzl oh kendi kafana göre hareket et özgürlükbi yönden bakınca.ama zorlukları ayakta durma çabası vardır*ama gzl bişey

1|0
    0|0
  • 3 yıl tek başıma yaşadım. ev arkadaşım oldu 2 tane ama anlaşamadım postaladım evden.

1|0
    0|0
    • bndekız arkdaşmla cıkmayı dşünuyorum ailemde razı zaten ama biyandanda kıza guvenemiyorum

• davranışlarına bak kızın baktın olmadı tek yaşarsın. ozaman tavsiyem kira kontratını üstüne yaptır bir eve girerken ki evin asıl kiracısı konumunda sen ol. senin sözün daha çok geçer ozaman. ama yinede anlaşmaya bak. tek yaşamak daha kötü kendi kendine konuşmaya başlıyosun bir süre sonra :)

• hahha sinsice ewet olablir yanlzda sklır insan ewet:)) suanda yanlz gbym ewde ofis gbi herkes n kendi alnları war benimde odam ayrı kfma göre taklyorm kend kndme soylenyorum en iiismi cıkaym burdan artık :D

• gece evde tek başıma kalamam asla.

1|0
    0|0
Yükleniyor...