Siz olsaydınız hazir olmadığınız halde sana aşık olan bir çocuğa tanıma şansı verir miydiniz?

siz olsaydınız hazir olmadığınız halde sana aşık olan bir çocuğa tanıma şansı verir miydiniz? ya da yalnız kalmayı mı tercih ederdiniz? siz siz olsaydınız biri senden hoşlanıyorsa hiç karşındaki insanı test ettiniz mi? ve ya karaktere kontrol ettiğiniz oldu mu? karakter derken düzgün insan olup olmadığı öğrenmek... kısacası siz olsaydınız neye göre dikkat ederdiniz? :)))))

• Yakışıklı olsun gerisi ben adam ederim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Dürüst olsun gerisi her türlü gider
    0% (0)60% (3)38% (3)Oy Ver
  • Sevmesem bile tanıma şansı verirdim belki yakında severim diye
    67% (2)20% (1)38% (3)Oy Ver
  • Amaaann yalnızlık güzeldir
    33% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)20% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst olsun gerisi her türlü gider

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet. eğer filmlerde gördüğün gibi bir aşk ararsan ömrünün sonuna kadar bekleyebilirsin. ilk görüşte aşk deyişten öteye geçemeyen bir ifadedir. bir insanı zamanla tanıyarak seversin.

0|0
    0|0
    • ben zaten bir defa aşık oldum bir daha aşık olmamayı tövbe eden biriyim, filmlerdeki gibi hayalci aramıyorum ama bazen sevgiliye hazır olamıyorsun 2 senedir kimseyle görüsmedigin halde peki bu durumu napmak lazim? :))))) elbette tanıyarak zamanla sever..

• eeehh orası da doğru hazır değilsem uzak kalıyorum ilişkilerden çünkü ben kıskanc degilim bagımsız biriyim yani özgürlükcü düsünceye sahibim bu benim karekterim ve degismek istesem bir türlü degistiremiyorum soru sormamin da sadece arastirmaktı.. ve haklisiniz

• zaten sizi eleştirmiyorum. sadece düşüncem bu yönde. iyi geceler.

• hiç beklmediğin doğru insan senin yanlış zamanına denk glebeilir :)

0|0
    0|0

• Ver gitsin

0|0
    0|0
  • çocuk derken erkek mi? tobe tobe

0|0
    0|0
    • Evli olan adam denir, Bekar ise Erkek ya da Çocuk denir :D çocuk dediğim küçük çocuklar değil tövbe tövbe

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakışıklı olsun gerisi ben adam ederim

0|0
    0|0
  • Eyer kalbim bossa evet bir tanima sansi verirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...