Kapat

Çocukluk yıllarınızda hatırladıgınız en güzel anınız ?

Kendimden başlıyım 3 sınıfta bir kıza aşık olmuştum sonu hüsranla bitsede güzeldi :))

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Aman hiç hatırlamak istemezdim seyler iyiki büyüdüm

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 yaşlarında falandım sahilde geziyordum.

O zamanlar tabi ortalık bu kadar kötü değilmiş tek başımagezerken bir köpek beni kovaladı sahilde Dobermandı sonra koştum parka merdivenlerden çıktım kaydıraktan kaydım köpek ancak o zaman peşimi bıraktı :D

1|1
    0|0
  • abim trafik kazasında hayatını kaybetti o öldükten sonra da annem ve babam ayrıldı.. tam abimin kaza yaptıgı günün bir önceki günü en mutlu günüm:)

1|1
    0|0
  • Abimle bisiklete binelim dedik.

Ben arkya ters biçimde oturdum. Artısim ya hanı.

Tüm mahalle sakinlerı ordaydı dısarda , ben tam hoşlandıgım cocugun onunden gecerken bısıkletten atlayayımda begensın dedım.

Atladım ama kaldırımı yaladım.Hem dişim kırıldı, hm pantolnum yırtıldı hemde cock bır daha benımle konusmadı bıle.

1|1
    0|0
  • mavi gözlü pembe burun ve patileri olan beyaz tüylü minik bir kedi bulup eve getirmiştim o an çok mutlu olmuştum taa ki annem pet shop a götürüp verene kadar :/

0|2
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç bir güzel anım yok .üzülürüm bazen

1|1
    0|0
  • ikinci sınıftaydım haylaz bir çocuk okuldan kaçmaya çalışıyordu, süpermenliğim tuttu birden çocuğa engel oldum, kavga ettik sonra p**evenk öğretmen bana ceza verdi

1|1
    0|0
  • skoda favorit vardı bizde onla kum tepesine çıktım o geldi aklıma ^._^

0|1
    0|0
  • Uyumuş numarası yaparak bizim odadaki kadınların sohbetini dinlemiştim halen ne konuştuklarını hatırlıyorum :D

1|0
    0|0
  • Küçükkene arkadaşlarla ring kurup boks maçı yapıyorduk ama baya küçükken 5 6 yaşımdayken:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...