Bir kadının saat 8-9 dan sonra evede gelmesi normal midir . her gün !!!

2 aydır tanıdığım bir kadın, işinden dolayı her gün 8-9 civarlarında evine gittiğini ve çalıştığı işinin çok geç saatlere kadar sürdüğünü söylüyor ... bir muhasebe ofisinde çalışıyor ... iki tarafada soruyorum, böyle bir kadın ile evlilik düşünülür mü, (erkeklere), böyle bir işiniz olsa evlenmek istediğiniz adam rahatsız olduğunu söylediğinde ne yaparsınız (kadınlara) soruyrum

Güncellemeler:
sorumla ilgilenip verdiğiniz cevaplar için hepine teşekkür ederim ...

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• rahatsiz edici olsada namusuyla calisip parasini kazandiktan sonra evlenirim bunda art niyet kötu niyet yokki... insanin icinde varsa kötuluk evdede oturdugu yerden yapar ona bakarsan doktormus hemsireymis bunlarinda saatleri pek belirsiz oluyor ama onlarin okulu meslegi yuksek muhasebeci öyle olamaz diye dusunmek yanlis

0|1
    0|0
  • Bence bir kadın diyelim saat 9da geldi yemegi kim yapıcak bence vakitlice dönmesi lazım

0|1
    0|0
  • normaldir. rahatsız oluyorsa tercihini başkasından yana kullanabilir.

0|1
    0|0
  • bence bunda sorun olacak bir durum yok.. sonucta kadın çalışıyor yanlış bişey yapsa her akşam mıı eve o saatte gelecek belliki gerçekten yogun.. eğer evlilik düşünüyosan açıkca sölersin olmazsa o işten cıkar baska işte çalışır bu sorun olck bir durum değil bence.

0|1
    0|0
    • başka bir işi kabul etmiyor ... bunu konuştuk

• demekki işini çok seviyor.. bence saygı duyman lazım eger kazancı da iyiyse normal bişey bu.. kendi ayakları üstünde duran güçlü bir kadınmış işte ne güzel.. ama kazancı daha fazla olan bı benzer iş bulunursa ilerleyen zamanlarda fikri değişebilir.

• gece nobeti olan mesleklere hos bakmazsiniz,erkeklerin cok oldugu ama mesai saatleri icindeki meslege hos bakmazsiniz. is 8-9gibi biter ona da hos bakmazsiniz. valla ne desem bos. eger ki mana bulmak istiyorsan bulmak kolay. ama hos bir bayan ve cidden ahlaki da varsa gece 8-9 da olsa 3-4 de ayni mana bana gore.

eger meslegimi sevmiyor ve surekli rahatsiz ediliyorsam birakirim ama esimin istemeaine kadar da uzatmam. ben rahatsizsam birakirim.

0|1
    0|0
  • Ekmek arası hayat yapacak birşey yok

0|1
    0|0
    • en kızıdığım şey, oda her seferinde yapacak bir şey yok diyor, :)

• o zaman evlenince cıkarcaksın isten kendin calıscaksın bakcaksın kadına bu kadar basit.. napsın kadıncağız hayret bişey ?

0|0
    0|0
  • rahatsız olman normal çünkü bunun yol süresi yemeği çayı derken saat çok geçoluyor daha temizlik falan var bir de çocuklar olunca düşün artık..

ama bu devirde bir çok meslek böyle, bankacılarda osaatlerde geliyor,hemşirelerde,doktorlarda,polislerde ve birçok meslekte

düşüneceksin kararını vereceksin sonradan kavga çıkarıp evliliği zindan etmen hem çok vicdansızca hemde çok aptalca olur..

0|1
    0|0
  • Benim esim makine muhendisi ve surekli yurtdisinda bazen kiskansamda sefiyle is arkadaslariyla gitmeside gerekiyor ama guveniyorum kalkip issiz kal millete muhtac olalim yeterki ben seni kiskanmayayim diyememki bende cafede calisiyordum ordaki kekler kurabiyeleri hepsini sabahin 3 unde gidip hazirlamaya basliyordum ki millet 7 de almaya basliyordu onlari erkekli bayanli calisiyorduk is bu ekmek parasi bu namusuyla olduktan sonra hicte yanlis dusunulucek birsey degil onun sucu degil böyle vakitsiz calismasi!

0|1
    0|0
    • çalışmasına bir şey dediğim yok ki, ama bende kendi açımdan bakıyorum her gece evde kadın yolu mu gözleyecem :)

• sevmiyorsan baska iste calismasini söyle ve guveniyorsan sorun olmamali ama ben isten geldigimde evde olmali yemegi pismis evi temiz olmali diyorsan ozaman calismayan biri lazim

• Calısıyor sonucta iş nedeniyle gec gelmesi normal.

1|1
    0|0
    • erkek arkadaşı olarak ben rahatsız oluyorum, evlilik olursa ki, düşünmedim de değil ... oturup kadın mı bekleyecem her akşam :)

• Tamam rahatsız oluyorsan ayrıl o zaman. Sankı kadın kötü bırsey yapıyor ekmegını kazanıyor bırde normal mı dıye soruyorsun burda.

Erkekler Ne Diyor 4

• Düşünülür bence arkadaşım. Sonuçta o kadını öyle sevmişsin öyle kabul etmişsin. Bu durumdan rahatsız olduysan o kişiye güvenmiyorsun demektir.

0|1
    0|0
    • güvensizlik değil, benim kadınımın o kadar zahmetli yorucu bir işte, olması bana olan alakasını zamanla düşürür gibi bir endişe var bende ... özgüven problemi değil yanlış düşünmeyin lütfen

• her iki taraf en geç 8 de evde olmalı :)

0|2
    0|0
  • Kardeşim insanları önce tanıyın. Yeterince tanımadan sonuca varmaya yargısız infaz deniliyor.

0|1
    0|0
  • senı bılmem ama ben evlenmezdım boyle bırıyle.. 9 da eve gelecek ee 2 saat sonrada donup kıcını yatacak yanı.. sana zaman ayıramayacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...