Aşık oldgunuz kişi sizi sevmıyorsa ve siz onu sevıyorsa ona askınızı nasıl anlatırdınız

diyelimki birini seviyorsunuz ama o sızı sevmıyor yanı platonik aşıksınız ona kendınızı nasıl ınandırırdınız ne yapardınız size inanması için bir kaç kelimeyle mi anlatırdınız neler soylerdınız (VERİLEN MANTIKLI CEVAPLAR ICIN TESEKKUR EDERIM ) AŞIK OLMAYANLAR ANLAMAZ ZATEN O YUZDEN AŞIK OLANLAR CEVAP VERSIN :):)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen Güneşi Beklerken dizisinin son sahnesine denk geldim. Adam sevdiği kızın resimlerini çizmiş,cebine koymuş. Koz bunu bir konuda zorlarken neden biliyormusun deyip resimleri havaya fırlatıyor. Koz neden diye soruyor. Adam bu resimler,hayatımı ele geçirdiler diyor. Oldukça kuvvetli bir ifadeydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevmediğini biliyorsam vazgecerim bu sevdadan

0|0
    0|0
  • Papatya Falı en iyi çözüm..:)) itinayla seçilen papatyanın yaprakları sayılır en Son seviyor çıkacak şekilde ayarlanır ve aşık olunanın yanında aşık adına çekilir.:))

0|0
    0|0
    • HAYIR HAYIR :(

• YOK BUNU YAPMAM YEMEZZZ

• Vur kaç taktiği.. Hafiften seviyorum iması yapıp diğer zamanlarda Normal davranmak ara ara sevdiğini belli edip diğer zamanda yabancılaşmak onu çıldırtır :))

• Beni sevmeyen birine neden söz sarfediyim de aynı yerde patinaj çekiyim ...

0|0
    0|0
  • git söyle senden hoşlanıyorum de yok mok derse de sktr et

0|0
    0|0
  • Konuş yok derse yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • neyi inandırcaksın kardeşim.sen olayı anlamamışsın.bu din mi ikna edeceksin.sevmiyorsa yapacak bişey yok.bir kolun koparya sonra yaşamaya alışırsın aynı öyle oluo işte yaşıyorsun ama ihtiyaç duyduğun zamanlar içini üzüntü kaplıo

1|0
    0|0
    • YA SEN NE DIYOSUNYA:(

• çok terbiyelisin sen aileni tebrik etmek lazım senin gibi terbiyeli bir kız yetiştirdikleri için.varoş kızı işte ne olacak

• aynen aynennn naşş

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...