Hayatınızda aldığınız en terbiyesiz teklif neydi?

Soru açık, hayatınızda aldığınız en terbiyesiz teklif ?

0|0
15|56

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 55

• Bankta otururken bir bayan geldi kayarmısınız dedi çok utandım valla

5|4
    1|1
  • Bu seçimlerde oyunu AKP'ye versene demişti bir arkadaşım.

5|9
    3|3
  • bir erkek için en terbiyesiz teklif gaylerden gelen tekliftir.İnsan yerine koyunca şımarıyorlar bazen.

1|0
    1|0
  • bi gün arkadaşlarla sohbet ederken; bir tanesi, hadi la bugün tüyü bitmemiş yetim hakkı yiyelim, demişti. :(

2|2
    2|0
  • Kızın biri onunla yatmam karşılığında para vereceğini söylemişti

Terbiyesiz pislik beni seks objesi olarak görüyor :/

Bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla, deyip bedava seviştim.

4|2
    1|1
  • abimin çoraplarımı makinaya atarmısın diye teklifte bulunması

3|1
    1|0
  • Şamoiyonlar ligi,avrupa ligi,süper lig ve türkiye kupasının maçlarının birbiri ardınca olduğu güne konan sınavlar sonucu sabah derse öğretmenden sonra girmem dolayısı ile çay kahve de alırmısın sorusuna verdiğim evet cevabı üzerine aldığım kaç şekerli sorusuydu.

0|0
    0|0
  • Ayy ben utanırım asdfghj

0|1
    0|0
  • En terbiyesizler oldu desem dha doğru olur şimdi burda kendimi etiket etmek istemiyorum ama evli,kız falan filan birçok böyle teklif gelmişti.

0|0
    0|0
  • milfler çok fena

0|0
    0|0
  • Ankara'da Dışkapı semtinde erotik film oynatan bir sinemaya gitmiştim yıllar önce,çişim geldi wc'ye gittim ordada adama benzeyen biri vardı,selam verdi,film güzel değil mi diye sordu,hemen arkasından o filmdeki pozisyonda bana çakarmısın dedi,tersledim çıktım,ama adamı görcen kılık kıyafet hal tavır hiç öyle birine benzemiyordu.

0|0
    0|0
  • Rus bir karı kocayla barda tanışmıştım adam vodkayı dayadıda dayadı 3ümüz içtik sabaha kadar bardan çıkarken adam karım seni çok beğenmiş ben biseksüelim seninle beraber olmak istiyor tabii sende istersen diyip evlerine davet etmişti.

1|1
    0|0
  • gecenin 3ünde sokakta bir travesti çakmak istedi benden verdikten sonra istersen ev şurda gidelm dedi. etrafa baktım kimse yok ses yok kimseden. ilk bir yutkundum. çok pis korktum götürcek beni diye :D

1|0
    0|0
  • bir kızın kontör karşılığında web cam da soyunacağını söylemesı

bir kadının bedenı asla paha bıcılemez milyarlar da versenız sahip olamazsınız satın alamazsınız kutsal bir bedene

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olduğu halde sevgilisini benimle boynuzlamak isteyen bir bayan arkadaşım vardı. Hatta üzerine ileri de ayrılırsam eğer daha rahat takılırız sözünü almıştım. Sürekli buluşup bir şeyler yapma teklifinde bulunuyordu. Şimdi gitti salağın biriyle sözlendi. Çocuğun hiç birşeyden haberi yok :)

Not: Bu kız daha önce flört ettiğim kişiydi. Geleceğe dair bişiy düşünmeden anı yaşadığımdı... İkimizin ortak kararıydı. Hayatımızda o zamanlar kimseler yoktu.

0|0
    0|0
  • ramazan aylarindan birgun bir kiz isyerime gelmesi vasitasiyla tanistim

1 kac sefer gelip gittikten sonra

iftar saatine yakin bana mesaj atti

canim ben yatagin icindyeyim canimda cok sikkin gelirmisin

bende cevap verdim daha iftara var seninle acmak istemiyorum orucumu felan fistik gitmedim

1|0
    0|0
  • baldızım necmiye yanıyorum dedi , pnecere aç dedim, öyle bir yangın değel dedi, noluyo lan dedim, 50 tl versem dedi, oha dedim

2|1
    2|0
  • b.kumu ye dedi bana ya:DD

0|0
    2|0
  • cinsel yönden ahlaksız teklifleri gecersek ciddi ciddi okul hayatımda birkaç kere oldu böyle teklifler ve ne yazıkkı yaptım

0|1
    0|0
  • Büyüklerimin yanında bacak bacak üstüne atmamı söyledi kuzenim terbiyesiz dedim reddettim.

0|2
    0|0
  • Kopya çekmemi teklif etti sınıfımdaki çocuklar kişiliğimde adaletsizliğe yer olmadığını açıkladığımda kendim terbiyesiz birşey söylüyormuş gibi hissettim o kadar uzaklardı benim dünya görüşüme...

0|0
    0|0
  • bı kere ızmırde unıdeyken kızın bı annem babam bır kac gun yok bana gelsene dedı:) cok ayıp 17 yasında basladım unıye cok utandım o zmn

0|0
    1|1
  • Bir sevgilimin şuana kadar hep sen beni bir kerede olsa ben seni dedi nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum

2|1
    0|0
  • Kızın teki teklif etmişti ilişkiye girelim diye ama sorun şu ki çiftlerdi :) Yani kocası+o+ben şeklinde öğğğ :/

0|0
    0|0
  • almadım

0|0
    0|0
  • Bana gelen teklifler hep ahlaklı.

2|0
    0|0
  • fazla egonuz varsa verebilir misiniz? bu nedir arkadaş darülaceze miyim ben kuruttunuz la gül gibi çeşmeyi, yok da diyemiyorum çünkü çok iyi bir insanım

cayırt

1|0
    0|0
  • buradan biri bana sanal seks teklif etti hatta tel nosunu gönderdi

0|0
    0|0
  • kuaförde. kuaförün nerede yapayım seni demesi :// ne diceğimi bilemedim ashdklashd

3|0
    2|0
  • afedersin ama ağzıma boşalırmısın dı :/

1|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 15

• Ortaokuldayken sürekli ödev yaptirma teklifleri gelirdi...

Yok böyle bir terbiyesizlik.

Herkes kendi ödevini yapsin ama dimi...

5|3
    1|2
  • burada 18 yaşlarında bir çocuk, yalvarırım beni hayatınıza alın.. ne isterseniz yapın bana diye mesaj atmıştı..

ne yapayım seni dedim nüfusuma mı alayım.. çocuğum mu olmak istiyorsun..

hayır dedi olgun kadınlar ilgimi çekiyor..

yuh dedim p.çe bak ya

2|2
    0|0
  • Malesef burada yazamam :).Çocuklar dahalık uymadı.Yazamam.

0|2
    0|1
  • Ksye üye olduğumda biri bana gecede bilmem kaç para kazanmak ister misin yazmıştı anam nasıl engellicemi bilemedim :DD

1|1
    0|0
  • çok oldu da şimdi hatırlayamıyorum tam olarak abaza çok memlekette savunmasız kızları av gibi bekleyen

bir keresinde hiç unutmam bak çok korkmuştum çok işlek olmayan bir caddede arkadaşımla birini beklerken geçen tek araba bize baya cüzdanını çıkarıp camdan sallamıştı

resmen ahlaksız teklif yaptı yani ödümüz kopmuştu o an bak gene aklıma gelince ürperdim :(

0|2
    0|2
  • Sen istiyor duj verecek 100 dolar

0|4
    1|1
  • manyak çok şimdi soyleyıpte şimşekleri ustume cekemem

0|2
    0|0
  • Adamin biri ..herseyini karsilarim yeter ki benle il demisti.

0|0
    0|0
  • direk prezervatif gösterildi

0|0
    0|0
  • 3000 dollar karşılığı sevişmek

0|0
    0|0
  • jelibonunu bana verirmisin dedi arkadaşım ! jelibonum ya jelibonum iananbılıyomusun

1|0
    1|1
  • ahlaksız teklifler aldım bir kaç kez

0|2
    3|6
  • sex yaplm mi dye teklfte bulndu tokati carptm bdhda knswdm

0|0
    0|0
  • gündüz vaktiydi de, başımı rus başı yapmışım, orta yaşlı adamın biri yanaştı:

"çok hoşsunuz" dedi. başımı salladım.hani gitsin yani.

"bir şey sorabilir miyim?" var başımda bir karanlık demek isteğiyle boynumun büktüm.

"çıkıyor musunuz?" dedi. şimdi çıkmak tabiri vardır ya, herhalde sevgilin var mı demeye getiriyor gibisinden başımı salladım. nihayetinde:

"ne kadar?" dedi. baktım, nerem o*ya benziyor diye kendime. kafamdaki o* tanımına uymuyorum yok, hep iş ararken görmüşüm o*ları, ne bileyim.

"ya hadi git, sinirlerim bozuldu" dedim, adam kendini o* olduğuma epey inandırmış olacak ki, bir süre kalakaldı, sonra ardına baka baka gitti.

0|0
    0|0
  • cuckold en iğrenciydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...