Bir kızın erkek arkadaşı olup olmadığını çaktırmadan nasıl sorabiliriz?

Hoşlandığımız bir kızın erkek arkadaşı olup olmadığını çaktırmadan, dolaylı bir şekilde nasıl sorup öğrenebiliriz?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• avucunda telefon yoksa yapış helaldir :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• caktırmadan soramazsın

0|0
    0|0
  • bana şöyle somuşlardı ,sevgilin çok şanslı :D yada niye yalnızsın sevgilin gezdirmiyomu gibisinden :D

0|0
    0|0
  • sor işte ne var bunda

0|0
    0|0
  • Düğün ne zaman de :) Şaşırır zaten :) Bana hep aynı şeyi yapıyorlarda :)

0|0
    0|0
  • sohbet arasına yay işte, okul ev iş özel hayat nasıl gidiyor gibi sorular sorarken zaten açığa çıkar ;)

0|0
    0|0
  • çaktırmadan sorman imkansız..

0|0
    0|0
  • direkt sor.

0|1
    0|0
  • sor gitsin.

0|0
    0|0
  • biraz sohbet kur kendi söyler

0|0
    0|0
  • Hafta sonu ne yapıyorsun.

Sevgilimle gezecem demezse anla.

0|0
    0|0
  • madem çaktırmamak farz oldu ortak arkadaşınızı öğrenmesi için ikna et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Giymediğim gömlekler falan var,veriyimde sevgilin belki giyer,yoksa atçam diye sorarım :D (size karşı platonikse gömlekleri ver diyebilir)

1|0
    0|0
  • çaktırarak da sorabiliriz ama, ben yanına hiç tanımadığı biri gelip de anında ona okey arkadaşız artık haydeee diyecek bir kız düşünemiyorum. eh tanıyorsan da bilirsin yani var mı yok mu... hem seviyorsan ne önemi var arkadaşı varmış yokmuş a be cancağızım... seven adam arkadaşına mı bakar... varsa da yok et :)))))

0|0
    0|0
    • yani erkek arkadaşı varsa hemen öğrenelim de boşa kürek sallamayalım maksat:)

• elinde bi tostla kıza yaklaş deki sanada ısmarlıcaktım ama sevgilin görür mörür arıza çıkmasın diye almadım de oda cevap verir zaten :)

0|0
    0|0
  • Seni geçen şeyle görmüşler ! Dur la bu başka şeyin repliğiydi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...