" KızlarSoruyor " sitesini nasıl keşfettiniz ?

Nasıl keşfettiniz ya da sizi buraya çeken şey neydi ?

Ben, Googlede bir şey arıyordum, kendimi ansızım burda buldum (:

Ya siz ?

Cevap veren herkese +1 (=

0|0
50|50

En İyi Kız Görüşü

• Msn'de arkadaşımla konuşuyorduk. Bana soru sorar mısın ? dedi. Bende ne sorusu ne yapacaksın ? dedim. Bir sitede soracağım dedi. Bakayım siteye at dedim.

Olmaz atmam sor bana sitede soracağım dedi. Bende o siteyi atmadan birşey sormam dedim. Ne yaptım ne ettim, attı sitenin linkini.

İlk cinsellik sorularını okurken gülmekten kendimi alıkoyamadım. Okudum, gezdim. Yorumlar, cevaplar, sorular kaliteliydi o zamanlar. Üye oldum.

O gün, bugündür. :)

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 49

• google duş jeli sordum burası açıldı :) Sonra başka bir şey sormuştum yine burası çıktı, dedim ks beni çağırıyor :)

2|1
    0|0
  • Senini gibi düştüm buraya

1|1
    0|1
    • Allah düşürmesin kardeş :D

• Bende bir şey bakarken karşıma çıktı üye olmadım sonra sevgilimden ayrılmıştım

yine karşıma çıktı üye oldum oluş o oluş patladı gitti :D

0|1
    0|0
  • Facebooktaki paylaşılan sorular dikkatimi çekmişti. Cevap vermek için siteye üye oldum.. Daha da çıkamıyorum...:)

0|1
    0|0
  • Artına sakla.Yorum yazarak zahten aldım artımı.Nasıl buldum burayı.Tesadüf :).

0|1
    1|0
  • googleye abuk sabuk aratmalar yaparken hep kızlarsoruyor dan cevapları aldım. sonunda en iyisi kayıt olayım işim kolayşsın diye düşündüm

0|2
    0|0
  • Ben bir soru ararken görmüştüm.İçine baktım birçok sorunun cevabı vardı.İlk başta karışık geldi ama sonra alıştım.

0|1
    0|0
  • Rüya tabirine bakıyordum burayı gördüm.

0|1
    0|0
  • rasgele bişey ararken denk geldi. bir soru gördüm sanki beni anlatıyodu...cevap vermek istedim öyle oldu işte... sıkıldım ama

0|1
    0|0
  • ne arıyordun google'da :)) ben çok dertli ve ya sıkıntılı bir zamanımda bulmuşumdur ya :D hatırlamıyorum ama büyük ihtimal!

0|1
    0|0
  • Google sağolsun. Bir soru arıyordum cevabını bu sitede buldum inceledim beğendim. Üye oldum öyle yani :)

0|1
    0|0
  • Bir şey araştırıyordum sanırım araştırdığım şey burada sorulmuş öylelik bu siteye denk gelmiştim sonra üye oldum zaten :)

0|1
    0|0
  • ne arasam bu siteye yönlendiriyodu

dedim ne ukala bir steymiş üye oluyumda

bi sayıştırıyım dedim

ama yapamadım :(

0|1
    0|0
  • Burada üye olan biri tanıştırdı beni

0|1
    0|0
  • aynen bende soru araştırıyordum birde baktım üye olmuşum,xper peşine düşmüşüm :D

0|1
    0|0
  • Bende googledan arama yaparken buldum :(

0|1
    0|0
  • Ayni sekilde dolana dolana bagdat cikar karsina demisler öyle de oldu :D

0|1
    0|0
  • Gugıl amca sagolsun beni buraya yönlendirdi. Dedi ki git kızım orda senin engin tecrübelerine ihtiyac var yardımcı ol sevaptır dedi o gün bugündür burdayım :D asafdsfs

0|1
    0|0
  • aynen ben de ""bisi""ye bakiyodum. karsima cikti. bir karistiriyim dedim ne var burda? sonrasi malumunuz :))

0|1
    0|0
  • br forum var ona benzer soru sorablck br site arıyordum soru deynce buraya geldm :D

0|1
    0|0
  • Google nelere kadirmis ya.Vay arkadas :D

0|1
    0|0
  • Bi arkadasim uyeydi ondan gormustum

0|1
    0|0
  • benim için çok önemli bir sorunun cevabını ararken..

0|1
    0|0
  • gugıla zedi nerde blurum dedım oda burayı cıkardı onume sonrada belamı buldum galp

0|1
    0|0
  • Arkadaşım soledi:)

0|1
    0|0
  • Ablam üyeydi bende ondan görmüştüm

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım sayesinde

0|1
    0|0
  • kokunu aldım geldim pampa :D

0|1
    2|2
  • Aklıma takılan bir soruyu araştırırkene bir an kendimi burada buldum.

0|1
    0|0
  • erkekler neden bu kadar duygusuz diye google soruştum kendimi burda buldum..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 50

• Birgün bir konuda birşey araştırıyordum yazdım bu site çıktı herkes yorumlamış felan neyse dedim sonra bir üye olayım takılırım felan yaptım ilk başlarda adapte olamadım sonradan alıştım :)

0|1
    0|0
  • konustugum bir arkadas bahsetmisti.Bende ona demistim ki ya öyle sitelerde benim ne isim olur.Sonra birgün bir bakayim dedim:)

baktim iste bakis o bakis hergün giriyorum sanirim.

0|1
    0|0
  • google dan, konular gördüm ister istemez cevap atmak istedim bende yarattığı psikoloji yüzünden kendimden utanarak üye olmuştum

0|1
    0|0
  • Hiç unutmam

Google'deyim; bizim İktisat Sosyolojisi için bazı denekler arıyordum..

Anket yöntemi için..

Anlayacağınız kobay arıyordum ağızını kırıyım

Bir baktım ilk sırada bu site çıktı

Ulan dedim bir bakıyım nedir ne değildir

Bir baktım site kobay dolu

İyi dedim tam benlik burası

O gün bugündür bilimsel araştırmalarımda burayı kullanıyorum

Lakin makalelerde kaynak kısmına

kizlarsoruyor.com yazmaya utanıyorum..

2|1
    0|0
  • ben de kızlarlan ilgili soru arıyorken google beni buraya getirdi ondan beri de burdan hiç çıkmıyorum :D :D

0|1
    0|0
  • Kaza eseri...

0|1
    0|0
  • Adam eksikmiş dediler, şereflendirdik eksiği giderdik.

0|1
    0|0
  • hiç hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Donanımhaber.com diye bir site var. Orada sürekli kötülerler di bu siteyi. Bu siteyle tanıştıktan sonra uğramaz oldum oraya. Burada ki ortam çok daha kaliteli.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarım karı kız düşüyor dediler, üye oldum..

0|2
    0|0
  • Hatırlamıyorum ; nerdeyse bir sene geçmiş ama ben burayı daha çok insanları anlamak tanımak

için kullanıyorum heralde . Fazla etkin değilim yani .

0|1
    0|0
  • Google emmi söyledi. :D

0|1
    0|0
  • ben bu tarz bir soru cevap sitesi kurmayı planlıyodum ama adı kızlarsoruyor olsun daha çok erkek üye çeker diye düşündüm bu tarz bir site var mıdiye internetten biraz tarama yaptım bir baktım tam düşündüğümü yapmışlar sonra üye oldum falan böyle işte

0|1
    0|0
  • google amcaya bişey sorduk burdayız o gün bugündür

0|1
    0|0
  • Google da bir araştırma sırasında gördüğüm siteydi. Erkeklerin yazmadığını düşündüğüm için ara ara girip baktığım geçici site durumundaydı. Sonra erkek yorumlarını da fark edince kendimi buraya attım :)

0|1
    0|0
  • Kiz aekadasimin hamile

Kalmasndan korkuyodum. Biseyler arastrrken bir baktim burdayim:) giris o giris patladi gitti:)

0|1
    0|0
  • google da göğüsler hakkında bişeyler arıyordum.bu site karşıma çıktı.bir sürü kız,memelerim büyük,memelerim küçük,sarkık,dik filan diye dertlenmiş.bende hemen üye oldum :)

0|1
    0|0
  • Google de

0|1
    0|0
  • Ben facebookta reklamını görmüştüm.oradan geldim aranıza :)

0|1
    0|0
  • bilmiyom valla ama daha once ismine baktım kızlar falan yazıyo diye uzun süre girmemiştim sonra bir bakayım dedim erkeklerde çokmuş devam ediyom işte :D

0|1
    0|0
  • mavi çizgili kravatımı arıyordum...

0|1
    0|0
  • ben ıtıraf okuyodum google dan arama yaparken burası cıktı karsıma o gundur burdayım

0|1
    0|0
  • Sunum yapmak için konu araştırıyordum bir anda kendimi bur da buldum. Sonuç: -20 puan :D

0|1
    0|0
  • googlede kadınlar ya da erkeklerle ılgılı ne sorsan buraya yonlendırıyor.. bende oyle kesfettım :D

0|1
    0|0
  • Bağlantı linklerinden.

0|1
    0|0
  • google a ne aratsan kızlarsoruyo çıkıo zaten :D.. kızlarsoruyor da arama motoru olma yolunda bir hayli ilerliyo

0|1
    0|0
  • Bende tesadüfen arama yaparken google"da gördüm bakıim dedim inceledikçe ilgimi çekti baktım rahat bir ortam herkes derdini paylaşıyor öyle girdim bende.

0|1
    0|0
  • kitap ismini yazmıştım arama motoruna burayı gösterdi tıkladım sohbet falan gördüm geldim :) :)

0|1
    1|0
  • her yerde reklamı vardı yıllar önce keşfettim ama üye olmadıydım yeni aktif olarak kullaniyorum

0|1
    0|0
  • google bebesine bişe yazdım saçma sapan buraya geldim hoop çıkamıyom :(

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...