En çok neyi düşünürsünüz, sizi düşündüren kavramlar,duygular nedir ?

Cevabını merak ettiğiniz, bu nasıl böyle oldu acaba dediğiniz neler var hayatınızda. Buyurun paylaşalım :)

1|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• pek çok mantıklı şey yok olan şeyleri sayayim sana

1-uzaylılar neden dünyaya gelip bizimle iletişim kurmuyor?

2-uzaylılar danda dünyada yaşayan var mıaramızdalarmı?

3-en zeki varlık insan imiş kurandamı bişeyde öyle yazıyormuş halam söylemişti fakat uzaylılar bizden çok ileride teknoloji olarak öyle düşünüyorum gemlikte ufo görmüştük 30 dk boyunca sürekli aşağı yukarı hareket etti süzülür gibi su dalgası gibi her neyse sonra normal bir hızda ilerledi sonradan çok hızlı bir şekilde yok oldu acaba onlarda insan mı falan onlarla ilgili çok şeyi merak ediyorum :D

0|1
    0|0
    • ilk iki soruya bir soru uzaylılar var mı ?

Kızlar Ne Diyor 12

• artık hiçbşy düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Uzaylılar nerede kaldı diyorum hep ve sorguluyorum :).

0|1
    1|0
  • ''Niçin?'' üzerine çok düşünürüm. Ve gariptir ki cevabı verilen her ''niçin'in devamı geliyor.

Duygusal manada ise, kanımca platonik duygular kişiyi bir çıkmaza sokar...

0|1
    0|0
    • Murpy kurallarına göre de bir problemin çözümü başka bir problemi doğurur :)

• Biraz daha açıklar mısın son yorumunu?

• Pollyannacılık farklı pragmatist düşünce farklıdır psikolojide. Pragmatist düşünce de hem olumlu düşünceler mevcutken, diğer düşüncede o anda durum neyi gerekiyorsa onu kabullenmeye yönelik bir anlayış benimsenir

• Sınavlarım

1|1
    0|0
  • En çok

"Sonum ne olacak?" diye düşünürüm

0|1
    0|0
    • Tek bir cümle diyelim biz de. Hayat kadar sevebilmeli insan kendini :) Bazen anı yaşa prensibini uygulamak daha hoş oluyor

• denemeye değer gibi duruyor...

• ilerde hangi mesleğe sahip olacağımı haddinden fazla düşünüyorum..

0|1
    0|0
    • düşünmek lazım gelir doğrudur :)

• aşk"lıktan ölücem allahıma.

0|1
    1|0
  • Evlilik kavrami ürkütücü düşündürücü benim için

1|1
    0|0
    • doğrudur ama ertelenebilir bir kavram şu an için

• düşünmem anı yaşarım

inandığım ve bildiğim şeyle rvard zaten onun dışında düşünmem

0|1
    0|0
    • o da bir çözüm yolu doğrudur

• Tanrı'nın insanda ki yansıması

0|1
    0|0
    • ya da evrendeki ? güzel soru aslında evet

• tanrı hani var mı yok mu gibisinden

bi de felsefenin temel sorusu:hayat yaşanmaya değer midir

varoluş amacımız ne vs.

0|1
    0|0
    • varlık felsefesi :) baya meşakkatlidir

• evet felsefe onca filozof bulamamış ki bu soruların cevabını

• Kimsesiz çocukları düşünüyorum ve onlar için çok üzülüyorum:(((

0|1
    0|0
    • allah yardımcıları olsun gerçekten...

Erkekler Ne Diyor 16

• en çok yarını ve hayallerimi düşünürüm.

0|1
    0|0
    • peki sadece düşünür müsünüz yoksa düşünme faaliyetini pratiğe de döker misiniz ?

• yarını ne yapacağım ne edeceğim diye plan yaparak düşünürüm. hayallerim içinse ya banka soymam lazım ya da piyangoyu bulmam lazım :))

• ikinci tehlikeli biraz sanırsam :)

• Var ama yeri burasi degil.

0|1
    0|0
  • İstediğim iş tabii öncesinde Yaradana iyi bir kul ve salih amel işlemek, sonrasında anneme komşuları iyi bir ev, hayatımın aşkı ile güzel ve mutlu bir aile.

0|1
    0|0
  • insan ölünce neden üzülündüğünü sonuçta herkes hizmet etmek için geliyor birşeyler yapıor ve gidiyor bu kadar dert etmenin anlamı yok diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • oysaki doğunca da üzülüyoruz gariptir...

• Yav ne bilim geçmişteki insanların hayatını falan okuyorum da pek fazla bir farklılık yok

• Acaba bu okul bittikten sonra iyi bir mühendis olarak önemli başarılara imza atarsam hayatta kalırmıyım? Ölürmüyüm?

Beyin göçü denilen şeye bendemi dahil olsam?

0|1
    0|0
    • doğrudur düşündürüyor insanı

• herkes emperyalizme karşı savaş açıp ta herkes birbirine emperyalizme hizmet ediyor demesi yok muuu kim haklı kim haksız merak ediyorum : )) azöce haber okudum etkisinde kaldım sanırım :d

0|1
    0|0
  • İnsanlar maymundan geldiyse, şimdiki insanlar niye maymun olmuyor?

İşte bu beni baya düşündürüyor anlayamıyorum

0|1
    0|0
    • Bir videoda evrimi çürüten soru olarak geç,yordu :)

• geleceğimi düşünüyorum bundan on yıl sonra nerede ve ne şartlarda yaşayacağımı:)

0|1
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi.

0|1
    0|0
  • paylaşalımda cevap verecenmi mesela ben neyim varmıyım varlık ne ?

0|1
    0|0
    • felsefi konuda geniş çaplıdır. Varlık felsefesindeki görüşler, kavramlar. Açıklanacak tartışılacak baya konu var

• Yokluk azizim... bundan büyük bir olgu varmı?

0|1
    0|0
    • olabilir de olmayabilir de içimizdeki boşluğa göre

• Kime göre , neye göre bunlara cevap bulmak lazım gelir... Aramak farklı bir kavram, cevap bulmak farklı bir kavramdır. Soyutun delili somut olabilir ama karşılık gelen cevabı soyut olur. Akıllı somutsal delillerle destekleyebilirim ama varlığını somutsal kavratmak güçtür. Nefronlar, sinirsel faaliyetler görünen tarafıyla somutsaldır ama direk olarak bu kavramlara yüklemek doğru olmasa gerek

• Kime göre dediğin yerde kesinlik yoktur, saltlık vardır. ama hiçlik mutlaktır? Cevaplar daima somut delillerdir, ama insan inançları onları kendi kabul ediceği şekilde soyuta indirger. objektif olmak buradaki tek anahtardır. kendine ve her düşünceye karşı.

• Sonsuzluk,mavi,evren,ölüm Kavramları genelde düşünmeden edemediği kavramlar

0|1
    0|0
  • Ne kadar önemli bir şahsiyet olduğumu ve insanlığa bir lütuf olduğumu düşünüp orgazm yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • bafili yalnızlık..

0|1
    0|0
  • Nasıl oldu diye düşünüp oyalanmam şartları olduğu gibi yaşarım

0|1
    0|0
    • peki siz mi şartlara uyarsınız yoksa şartlara uymamak için gayret eder misiniz

• Uyulması gerekene uyarım kötü şartları elimden gelirse düzeltirim düzeltemezsem sabır gösteririm

• Ben bir an önce evlenip bol bol sevişmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...