Cüce gördüğünüzde ne hissedersiniz? Cüceleri sever misiniz?

Cüce gördüğünüzde ne hissedersiniz? Cüceler hakkında ne düşünürsünüz? Hiç cüce bir arkadaşınız,akrabanız v.s oldu mu.

Not:Gizli soruyorum diye cüce olduğumu sanmayın değilim.Boyum 172 cm :)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Freaks'de ürkmüştüm. Çevremde cüce yok malesef annem.

0|0
    0|0
    • Freaks neresi yahu :)

• rica ederim anneciğim.size anneciğim dememe kızmıyorsunuz umarım bu arada içimden geldi :)

• Yok kızmıyorum da...Deli misin sen annem?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben cüceyim ki :)

0|3
    0|1
    • Kaç ki boyunuz yazabilir misin sakıncası yoksa :)

• Çok haklısınız.Yatağa bağlı yaşamak çok zor gerçekten Allah sabır versin dediğiniz gibi onlara

• Pamukprenses hikayesi çocukken en sevdiğim masallardan biriydi oradada 7 cüce vardı ondan.Cok seviyorum cüceleri.Farklı buluyorum :).

0|1
    0|1
  • İş yerine yeni biri gelmişti, masada oturuyordu iş görüşmesi için, uzaktan görebildim önüm kalabalıkdı. Kimmiş ki bu diye dikkatimi çekti yalan söyleyim :) Çok yakışıklı bir yüz görünüyordu uzaktan, arkadaş cüceymiş :) bacağım kadar bile yoktu diyebilirim. Çok iyi yürekli bir arkadaşdı :)

0|0
    0|0
    • sizinle mi yapacaktı iş görüşmesini?

• Hayir pek muhabbetim olmadi. Merhaba merhaba

• Her gün topuklu giymiş bir şekilde iş yerinde yürürken kalabalık bir ortamda telaşla yürürken tam onun yanından geçerken kafasını bayağa yukarı kaldırıp size merhaba dediğini sizinde aşağı bakıp merhaba diye karşılık verip bir de ufak bir el sallama yaptığınızı hayal ettim de bayağa ilginç bir görüntü olurdu zannederim :)

• cüce hiç gormedm ama kısa boylu gordum gayet normal

0|0
    0|2
  • Hayir cuce bir akram arkadasim yok ama rabbim onlari ole yaratmis sonucda onlarda bir insan belki bizde cuce olabilirdik

0|1
    0|1
  • sorunun kendisi basbayağı ayrımcılık taşıyor yaklaşımın yanlış bir defa :D:D

0|0
    0|3
    • Ben ayrımcılık taşıdığını düşünmüyorum.öyle bir düşünceniz var ise yönetime şikayet edin kaldırsınlar ama kaldırılacağını zannetmiyorum çünkü ortada ayrımcılık olarak yorumlanacağını zannetmiyorum

• boşver kafan karışsın biraz karışık kafa iyidir sürekli sorgular:D:D

• Neyse sorumu amacından saptırdın gerçekten cevap da vermedim bir de cevap ver bari soruma da amacından saptırmanı telafi et :)

• 158 boyum var.İstesem bile tepeden bakamıyorum onlara.

0|0
    0|2
  • şükür ederim :) hor görmem asla.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• gördüğümde bakmamaya çalışırım yanlış anlamasın acıyoruz sanmasın diye.

0|2
    2|1
    • niye - ledirler anlamadım bende kusurlu birini görünce öyle yapıyorum kendini kötü hissetmesin diye

• çekemeyen insan çok :) ben de o yüzden işte kendini kötü hissetmesin diye

• komik gelir bana hep onlar..aşağılama amaçlı değil sadece tiplerinde hep bir komiklik olur :)

0|0
    0|0
  • Kimseyi "cüce" diye tanımlamam. Önemli olan düşünceleri, kültürüdür arkadaşlarımın benim için.

0|0
    0|0
    • cüce hakaret içeren bir kelime değil.onlarda cüce olduklarını söylüyor zaten.

• Hukuksal açıdan ne olduğu umrunuzda değilse "hakaret içeren bir kelime değil" gibi hukuksal çıkarımlar yapmaya çalışmayın. Takılmadım, sadece ben böyle tanımlamalarda bulunmam dedim. İyi geceler size.

• Hukuksal çıkarım yapmaya çalıştığım sizin yorumunuz.Hukuksal çıkarım değil toplumsal algı açısından hakaret içeren bir kelime olmadığını söylüyorum.Tabi cümle içindeki kullanımına göre değişir hakaret içerip içermediği ama en azından sorumda kullandığım cüce kelimesi normal zekalı insanlar tarafından hakaret olarak algılanabilecek bir kelime değil.Size de iyi geceler

• ha cüce ha dev farketmez insan olmalı dürüst olmalı ve bence öncelikle

1|1
    0|0
  • bazıları çok tatlı oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • 1.55 boyunda kankim var olurmu ?

Not : Ben 1.87 yim

1|0
    1|2
  • The Hobbit Aklıma Gelir.

0|0