Yalnızlıgı dusunmek mi yoksa ona direnmek mi ?

Benım gıbı yalnıszlıgın sadece sevgılı olunca duzelebılecegını dusunen arkadaslara seslenıyorum..yanı yalnılıgımızı dusunmemek ıcın elbette kı bir sevgılımızın olması gerekıyor ama bunun o kadar kolay olmadıgını dusunen ınsanlar ıcın onerılerınız nelerdir ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanlızım diyorsa bir insan ;bunu sevgilim ok diye tanımlıyoruz genelde.Ama işte bu noktada hata yapıyorum ,yapıyoruz..Bu hayatta yanlızlık kavramı etrafında kimsenin kalmaması ile mümkün olur.Kimseden kastım bir evcil hayvanınızın bile sizin yanınızda olmaması ile mümkündür.İşte bu yüzden yanlızlık Allaha mahsus denir..

Yanlızlıkdan korkan insanlar sevgili seçimlerini yanlış yaparlar.. Bu yüzden yanlızlığı kabullenmemeli yanlız değiliz ..

0|0
    0|0
    • ınsanlar genelde yureklerınde sevgının kalmadıgını dusundugunde bunu bı eksıklık olarak gorur..sevmek sevılmek ıster..bunu basaramayınca yalnızlıgın ne kadar kotu bırsey oldugunu anlar kendı acımdan ozeleştri yapacak olursam kendımı begenmıyorum hendımı sevmıyorum ve genelde hep kotu dusunuyorum ama olabilme ihtimalını vermedıgım ıcın bırsey yapmıyorum sadece kendımı kötülüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgili gerçek sevgili ise şahane yalnızlık geçer gider. ama sevgiliyi sevemezsen yine yalnızsın hem de daha sinir bir yalnızlıktır bu. en önemlisi sevip çok istemeden kimseyi yanında taşımamaktır. kısmet kapatır aynı zamanda yanındaki

0|0
    0|0
    • sırf sevgıllım olsun dıye dusunmekte yanlıs tabi o yuzden aradıgım ılıskı zaten ozel olmalı unutmamam gerek.gerekırse evlenmelık olmalı.cunku oyle cıkayım sonra ayrılırız gibi bır dusunce yok tabı

• hakkında hayırlısı olsun. inan bu işler tamaaaamen kısmet kapına bile gelir kısmetse... gönlüne göre birine denk gel dilerim

• kısmet artık

• sana bızaat etkılı seyı soyluyorum kesnlıkle uygula.. çok fazla gez , bılgısayar oyunlarını cok oyna , alısverıs yap , sevdıgın seyler alıp ye iç , filim izle spor yap vaktın varsa aktıvıtelere yazıl kesınlıkle etkılı olcaktır

0|0
    0|0
    • spora baslyorum tabi ama aktiviteler derken

• o zaman yenı bır soru guncellemesı yap ne dıyımmm :D

• ona direnmek zoru basarmayi severim bn kackayi degil.

0|0
    0|0
    • direnmek onu dusundurmeyecek seyler yapmaktan gecıyor tabi olmuyorsa zorlamayacaksın demısler e tabi biraz da 1 tane olsun omur boyu olsun dusuncesı varsa bı ınsanda en dogrusunu bulsayıya kadar bıraz sabretmek zorunda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...