Güvendiğin insana derdini anlatmanın neresi yanlış?Hatalı kim ?Anlatan mı hatalı?

Merhaba arkadaşlar;

6 kişilik özel bir yurta kalıyorum.Devlet Üniversitesinde okuyorum.İnsanlara bir derdim olduğunda hem üniversitedeki hemde yurttaki arkadaşlarıma anlatırım.Sevgili muhabbetim olsun genelde söylerim.Aile konularımı pek anlatmam .

Gel gelelim insanları insan yerine koyup anlatmanın hata olduğunu anladım bugün.Yurtaki oda arkadaşlarımla konu nasıl geldi ise bana geldi ve sen herkese herşeyini anlatıyorsun salak gibi..birde insanlardan yorum bekliyorsun üstüne üstlük dediler.Bende alındım bide üstüne üstlük depresif bir kişilikmişim .Oysaki bir ortamda neşeli güleryüzlü ve esprili biriyimdir.Ama bugün onlara anlattığım sırlarımdan pişman oldum.Resmen yüzüme vurdular ..Artık asla birşey paylaşmayacağım.Fakat ben mi alınganlık yapıyorum?Onların derdi olduğunda bana gelip anlatıyorlar ?Yada başkalarınada

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• üniversite arkadaşlığının çoğunluğu çıkar ilişkilidir gerçek dostluk az oluyor sende herkese anlatma çok samimi 1 2 arkadaşın olsun yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onlar bence bugün iyi değillermişş

0|0
    0|0
Yükleniyor...