Böyle birine mesajınız ne olur ?

kendini ahlak sahibi Düzgün erkek gibi gösteren.saygılı konusup herkesten abi diye saygi gören.onu bunu elestirip edepten basheden.nasihat veren.yanlıs yasak diyerek dogru oldugunu vurgulayan yalana karsı oldugunu söyleyen AMMAAA gel gör ki kendisi bir kızı sadece cinsel arzuları için kızın duygularını ve namusunu hiçe sayıp binbir oyun ve yalanla kandırmaya çalısan Erkege nedenir ve sizin mesajınız ne olur?

not:zamanı geldiginde bu linki ona yolliycam.güzel yorumlar bekliyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Düşen sütyen askın yok. Canını acıtan ağda, cımbız yok. Duştan çıktıktan sonra saatlerce uğraşacağın saçın yok. Karnında taşıyacağın bebek yok. Sancısını çekeceğin reglin yok. Cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiç bir şey yok.Tek başına gece dışarı çıksan laf atacak kimse yok. Şort giysen bakacak insan yok...

Altı üstü bir adam olacaksın. Onu da olamıyorsan, geber daha iyi...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sukur kı benden bahsetmıyorsun...bunu analadım cunku ben olsaydım efendı temız ahlaklı edeplı erdemlı kulturlu samımı ıcten centılmen yardımsever uyumlu gıbı kelımeler olurdu

0|0
    0|0
  • güzel o insana lafı sayıyorsun peki sen nasıl birisin ?

0|0
    0|0
    • nerde sayiyorum?adamin verdigi izlenimi vermek istedigi izlenimi anlattim.

benim iyi veya kotu olmamin disinda onun hareketini soyledim.hemben kotu olsam onun bu yaptigi yenilir yutulurmu?

• ne diyim ama fazla hacı hoca cemaatçilerden uzak dururum ben sahsen.. ne çıkarsa hacı hocadan çıkar diye boşa demezler.

Kızlar Ne Diyor 3

• "Adam olmak pezemeng olmaktan daha kolaydır. Adam ol."

derdim.

0|0
    0|0
  • Yuzune tükürmek istiyorum ama hangisine tükürecegimi bilmiyorum derim

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin der geçerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...