Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın :D

Arkadaşlar biraz erken olacak ama sizce yılbaşında neler alınabilir klasik olanların dışında hep parfüm atkı sıkıldım ben daha başka neler olabilir fikirlerinizi bekliyorum :D Ha birde bir kız için birde erkek için cevap yazarsanız kıza parfüm erkeğe atkı gibi :D Hadi bakalım :D

Güncellemeler:
Dalga geçmeden cevap verin beaah :D

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• kız parfüm, erkeğe atkı.

0|0
    0|0
  • bence el emeği bir hediye daha anlamlı olur. Ben sevgilime ampülün içinde bir gemi maketi yapmıştım 5-6 saat kadar uğraştıktan sonra.çok güzel ve eğlenceli oldu. Tavsiye edebilirim bu tarz şeylerin nasıl yapıldığı youtube da var.

0|0
    0|0
    • Bak bu çok güzel bir fikir çok değeri olmasa bile bir anlamı olsun değil mi peluş nedir ya :)

• bende siz soyleince farkettim fiyatindan bahsedecektim aklim gitmis yanlis yazmisim :D

• anladım. umarım hediyen mutlu eder :)

• Kıza: oyuncak bebek

Erkek: uzaktan kumandalı araba

0|0
    0|0
  • benim aklımda çok romantik bişi var :)

0|0
    0|0
    • Söylesin belki işe yarar :D

• peeki zaten ben sevgilime alacağım sen arkadaşına alacaksan bilmem. ben sevgilime ayıcık alacağım kucağınada bir kutu bu kutu içinde bir not ve bir kalp yarısı olacak notumun sonunada kalbimin yarısı sende yarısı bende biz 2 bedende tek ruhuz diye yazacağım

Kızlar Ne Diyor 3

• Kırmızı don

Kırmızı boxer falan

0|0
    0|0
  • christian louboutin ayakkabı al kıza seni asla unutmaz acayip sıradışı bir bak internetten istersen

0|0
    0|0
  • Kıza tanga , erkeğe boxer .

0|0
    0|0
Yükleniyor...