Hayatınızın aşkı olmasını istediğiniz kişi kız/erkek nasıl özellikler taşımalı? Fiziksel ve davranış olarak

Şahsen o kadarda fiziki özelliklerini önemsemem insanların. Ama herkesin kafasında vardır belki bir model :) Davranış olarak sanırım içinde hafif bir pçlk barındıran insanları seviyorum. Çok olmamak kaydıyla sigara kullanabilir. Hatta beraber bile içeriz :) Tertemiz olmalı aynı zamanda. Çok aşık olmalı. Benim gibi eğlenceli olabilir yerine göre. Ama o biraz daha ağır birisi olabilir. Daha birçok özellik sayarımda üşendim. Peki siz neler söyleyeceksiniz bu konuda?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Aşk olacak Sen yapma diyosan yapmıcak hem inat olucak hemde uyumlu olacak deli dolu olacak biraz kalk gidelim dediğimde ne arkasını ne önünü düşünecek kalkıp gelecek işim gereği geç saatlere kalabiliyorum beni gülümsetecek mesajlar atabilecek vurdum duymaz olmayacak başkalarına olabilir ama bana karşı asla vurdum duymaz olmayacak kesinlikle benden başka bir erkeğe samimi konuşmalar yapmayacak gözleri bile gözlerine değmeyecek benim için herşeyden vazgeçebilecek bir karakterde olacak. Kısaca SEVECEK arada AŞK olacak bunlar olursa zaten herşey olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• guzellıge hıc onem vermem sewmelı ıhanet etmemelı yalan soylememelı deger vermelı benden baskasını gozu gormemelı espırılı olmalı espırı yapmayı cok sewerım karsımdakı odun olursa yaptıgım espırılerın gulme garantısı var ama odun ya gulmezse espırı hayatımı bıtırır falan benm ıstedıgım bu sekıl olsun yeter bana

0|0
    0|0
  • Kalbi temiz olsun dış görünüş önemli değil :p (:

0|0
    0|0
  • Yerine Göre Ciddi, Yerine Göre Naif,

Çok Nazlı Olmayak, Dozunda; Usandırmayacak, Doğol Olacak, Giyimine Kuşamına Özen Gösterecek, Temiz , Titiz Olacak, Bakımlı Olacak, Oturup Kalkmasını Bilecek, Sevgi Dolu, Saygılı Olacak. Kendini Ağırdan Satmayacak, Net Olacak, Özü Sözü Bir Olacak, İnancı Tam Olacak, Harama Uçkur Çözmeyecek ,Çözmemiş Olacak.

"Ömrüm Olacak , Canıma Can Katacak".

0|0
    0|0
  • Bir kız öncelikle zeki ve komik olmalı, hem beraber saçmalanabilecek kadar çocuklaşabilen hem de edebiyat tartışmalarımız sırasında ciddileşebilen bir karaktere sahip olmalı. Güzelliğinden bahsetmeye gerek duymuyorum, o şart zaten :) Ayrıca aynen benim gibi tüm zamanını kendini geliştirmeye adamalı, bol bol spor yapmalı ve kirap okumalı. Sigara da kullanmayacak. Evet, bunları bekliyorum ve abartmıyorum, amacım mükemmele ulaşmak zaten.

0|0
    0|0
  • trip atmasın yeter :D

0|0
    0|0
  • güzel mi güzel . oturup kalkmasını nilen hafif nazlı bakımlı.içi temiz beni anlayacak falan böyle gider.. tabi böyle hatun bulmak ayrı mesele onun beni beğenmesi apayrı bir mesele..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onu gördüğümde bu düşüncelerim şekillenir

0|0
    0|0
  • Beni çeksin yeter

0|1
    0|0
Yükleniyor...