Aldatılmanın erkekler üzerinde etkisi

Aldatıldınız mı?Bu erkeklerin kimliğinde nasıl bir sorun yaratır.Kadınlar kadar takılır mısınız bu konuya.Çok sevdyseniz ve bunu yaşadysanız bir yerlerde hala o kadın kalır mı sizin için.Yoksa tamamen siler ve bir daha adını bile anmaz mısnız ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatılmak erkekte de kadında da aynı etkiyi bırakır kimse hak etmez çok aşağılayıcı bir durumdur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeğine göre değişir. Ama bu olayı tam olarak yaşamamış asıp kesen laflara çok itibar etmiyorum. Üstesinden gelmek çok ama çok zordur ama her aldatan ahlaksız insan değildir, ahlaksızca bir davranış olsa da. Aldatan insanlar üzerinden "ben ahlaklıyım" muhabbeti yapılmasını da sevmem bu yüzden.

1|0
    0|0
  • Eski eşim benden intikam almak için boşanmıştı. Boşandıktan 1 sene sonra intikamını aldı ve bana yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlattı. O gece arka arkaya 4 kez mast. yaptım. Sonrasında ağır 1 depresyona girdi,m. 4 yıl kendime gelemedim. Hapishaneler kendisini aldatan karılarını öldüren erkeklerle dolu ama kendisini aldatan kocasını öldüren kadın 1 elin parmaklarını geçmez. Bilmem anlatabildim mi?

1|0
    0|0
  • Eve gelirken, eli eldivensiz teyzenin elinden çantalarını alarak yardım ettim. Hoop sevap cepte. Kendimi öpesim var.

0|0
    0|0
  • Allaha şükür öyle bir sınavdan geçmedim daha ama Yaptığı onun ardına kalmaz Aynı hissi yaşatırım sonra hadi hoşçakal der giderim

0|0
    0|0
    • intikam diyosun yani

• Aldatmanın geri dönüşü yok bence Ya intikam alırsın bitirisin acınla yüzleşip devam edersin hayata ya da sadece bitirirsin hayata devam edip acınla yüzleşirsin

• Allah kmseye yaşatmasın ben yaşadım şerefsiz 4 sene sonra çekti gitti

1|0
    0|0
  • intihar sebebim olurdu !1

0|0
    0|0
    • bence öldürmek daha mantıklı :)

• fazla duygusalsın üzülürsün böyle olma bence.insanlar acımasız

• 1,5 yıldır çıkıyoruz tam 5 yıldır seviyorum oda biliyor yaş sorunu olmasaydı evlenecektik

• Şöyle söyleyeyim aldatlmak sart degil terk edilme durumunda tüm kadınlari ayni kabul edip hepsine birden küsüyrz...yani en azndan ben öyleyim... hiçbirine kafamı kaldırpta bakmıyorum..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...