Kızların ev hali çok bakımsız değil mi?

Kız yurdundayım ben. Bir gün kızın birini odasının kapısının önünde gördüm, dışardan yeni gelmişti, süslü püslüydü ay ne güzelmiş diye söylendim bir kaç gün sora yine gördüm tanıyamadım. aynı odaya girmese hayatta inanmazdım. o da ev haliydi, suratında ne renk var ne bişey paspal gecelikler falan. Erkeklerin bilgisi olsun daha ev hali bakımlı bir kıza rastlamadım ben

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol erkekler çok kadınla uyandıklarında ben ne yaptım demiştir ev haliniz çoğunun iğrenç sabah uyandığınızda hele o yüz haliniz yokmu ııııııııı salyalar akmış dudağınızdan akşam yatarken yanaklar dudaklar gözler başka sabah başka bu nasıl bişey ya haaa sözüm orjınal olanlara değil onlar sabah nasılsa akşamda öyleler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• makyaj güzeli dedikleri şekildeyken görmüşsün sen.. ben daha bakımsız kız görmedim dışardakiler hep bakımlı alımlı.

0|0
    0|0
  • Merhaba bakımlı kardeş

Teşekkür ederiz bizi aydınlattığın için.

Biz zaten biliyoruz cilalı boyalı kızların ne olduğunu..

Kimyasal kızlardan uzak durun diyorum kaç kere

Artık kız alırken elini yüzünü hortumla yıkamak lazım

İyice maskaraya, soytarıya çeviriyorlar kendilerini..

0|0
    0|0
  • paçoz gibiler aynı altta pijama ayakta pembe terlikler saçlar dağını üstte hırka hiç değişmez abüüvvv kimlere gidem ben...

0|0
    0|0
  • Makyaj değiştirir bir bayanı göz kalemi dışında diğer makyajlar iğrenç doğal olmak en iyisi

0|0
    0|0
  • o yüzden evlerine almıyolrar demek ki deşifre olmamak için : )

0|0
    0|0
  • Biliyoz biz onu:D ona gore secip bakıyoz:D

0|0
    0|0
  • ya normaldir duvaramı makjaj yapacak evde kimse bakım yapmaz ayrıca kadın olsun çamurdan olsun))

0|0
    0|0
  • İnsanlarında dinlenmeye ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • :D ben sevgilimi her türlü severim nokta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ev haliyle seven erkek buldun mu alacaksın :D

0|0
    0|0
  • evde de bihter gibi mi dolaşıcaktım ayol

tabii ki evde paspalım gayet tayt-sweet ya da pijama ve ev toğuzum halindeyim hiç umrumda değil beğenmeyen almasın ki zaten evleneceğim erkek mutlaka görür benim ev halimi yani

1|0
    0|0
  • İspiyoncu musun kızım sen :D

Paspalım nolmuşş :D ne bekliyordunuz kii ev işte bırakında paspal olalım :D:D

0|0
    0|0
  • bakımlı olmak bir ton makyaj yapmak süslü olmak mı demek?.. kızların evdeki hali bakımsız hali değil normal, doğal hali. tırnaklarını kessin ter kokmasın hoş kokular sürünsün düzenli şekilde yıkansın kafi .

0|0
    0|0
  • evde bakımlı gezen erkeğe de rastlamayacaksın merak etme

0|0
    0|0
    • niye kızıyon ki bana bacım :D

• Ben evde pijamalarlayım.

Okuldan gelince akmış göz makyajım ve dağınık topuzumla bile çirkin değilim.

Doğallık en iyisi.

0|0
    1|1
  • Sanamı battı kızların ev hali sen bakımlı ol öyleyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...