Eski sevgilim bana bugün mesaj attı........ :D

evet arkadaşlar geçen hafta 8 aylık ilişkimizi bitiren sevgilim bugün bana seni hala seviyorum diye mesaj attı bende, bende seni hala seviyorum dedim. bu çocuğa varya bir kızın uğraşmayacağı, yapmayacağı şeyleri yaptım, hediyeler, şiirler,i şarkılar... ama o beni sıktın diye bitirmişti, bugünde böyle bir mesaj atmış. ona dönücem evet. ama sizce ona nasıl davranmalıyım eskisi gibi mi olmalıyım erkekler nasıl kızlardan hoşlanıyorsunuzzzzzzzzz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir kızın uğraşmayacağı, yapmayacağı şeyleri yaptım, hediyeler, şiirler,i şarkılar... bunu her sevgili olan kız yapar. demekki onu sıktığın başka şeylerde vardı. döneceksen zaten bita eskisi gibi olmaz yara alan bir ilişki biraz daha ilgisiz davran.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen hayatının hatasını yapmssın donmekle cok sıktın dıe ayrılan sewgılının ben sewgısıne tukururum su lafımı unutma gene gıtcek o baskasına gıtmıstır aradıgını bulamayınca sana gelmıstır erkekler tamamda sız kızlar bu kadar düşük olmamanız gerek nasıl ınsanın mıgdesı kaldırır kı valla ben bu konuda yardımcı olamıycam sen dusunuosun nasıl dawrancam dıe o dusunmuo sen dızgınlerı vermıssın elıne cok cekersın yarın oburgunde buraya bız ayrıldık dıe yazmazsan bende adam deglım kolay gelsın

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi olma yeniliklerle çık cocugun karşısına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yahuu anlamıyorumm. Cocuk terk ediyor ve sonra keyfine göre geri dönüyor. Hemen iki lafa yelkenler fora. Bide soruyosun nasıl davranmalıyım diye. Üstüne düşş çok sev emin ol hakkını alacaksın devam et.

0|0
    0|0
  • kendinde çok fazla ödün vermişsin. dizginlerin çocuğun elinde artık sen ne yapsan boşş

0|0
    0|0
  • yk bnce eskisi gibi olma agrdan sat kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...