Galatasaray ile Barcelona eşleşemiyor mu ?

Geçen sezon çok istedim gelmedi. Şu messili Barcelona galatasarayla karşılaşıp 9 tane atsın istiyorum. Beşiktaşımla dalga geçenler bin beter olsun ; Eşleşme olasılığı sıfır mı ? link

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen sapla samanı ayıralım,bazı kendini bilmez taraftarlar yüzünden bu şekilde düşünmeyelim.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç bir türk takımı avrupada farklı mağlup olduğu için alay konusu olmamalıdır hem o kast ettiğin takımlar real madrid ve barcelona avrupanın en iyi 3 takımından biri o dediğin barça geçen sene 4-0 mağlup oldu yarı finalde sizin mantığınıza gülünür

2|1
    0|1
  • Olasılık var,biz beter olmayız merak etme biz Galatasarayız kendinizi Galatasaray sanmayın ister Barca ister Dortmund,ister Chelsea biz onlardan değil onlar bizden korkuyor

0|0
    0|0
  • Sizin taraftariniz Biz avrupada mac yaparken boynuna Real m. Chelsea atkilari acip Galatasaray'la dalga geciyodu. E sizin neden bu korkunuz Galatasarat yenilsin diye.Aslan hepsini karada havada yer.Sen onu dert etme.

0|0
    0|0
  • bu arada kaleciniz tolganın validesi vefat etmiş allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(((

1|0
    0|0
  • umarım olur ve galatasaray yenilir:)

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 6

• aslanın çükünü yiyin emi

4|3
    1|5
  • Yahu yapmayın şunu yaa. Ayrıca o rekor bizim kimse kıramaz lan :)

2|1
    0|0
  • Avrupadan men edilip dünyaya rezil olmak başka , her sene Şampiyonlar Liginde Türkiyeyi temsil edip başarılar kazanmak başka .

1|1
    1|2
  • Ben Bayern Münih gelsin derim

1|0
    0|2
  • eşleşir dünya devleri onlar normal bişey

2|0
    0|0
  • Biz siz gibi deyiliz canım git tarihi araştır biraz eşleşince 9 mu yiyoruz yoksa yenıyomuyuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...