Hayatınızda bir seferde yürüdüğünüz en uzun mesafe kaç km. veya kaç metredir?

Hayatınızda bir seferde yürüdüğünüz en uzun mesafe kaç km. veya kaç metredir?

0|0
19|24

En İyi Kız Görüşü

• belki daha uzun yürüdüğüm olmustur fakat yürüdüğüm yolda km bası yazıyordu ordan hesaplamıstım toplamda 8 km idi.. ama belki daha fazla yürüdüğümde olmustur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• 14 km

0|0
    0|0
  • Taksimden ortaköye kadar yürürü genelde erkek arkadasımla ,ve köpeğimizle..hesaplayamadım kaç km oldugunu :D

0|0
    0|0
  • Kilometre olarak bilmiyorum da, Dikilitaş'tan Cevahir'e yürümek ölümdü... Ne biçim yollar var arkadaş.

1|0
    0|0
    • e vesait yok muydu ? :)) bu arada altta vanillalette ile aynı profil resmini kullanıyorsunuz ? :D

• :D :D hahaha ama olsun, hayatta bunu da yaşamak lazım. iyi kalori yakmışsınızdır abinle :D

• Bir de sıcaktı hava, eylüldü. Ne pis küfürler etmişimdir, bir ben bilirim.

• Hiç hesaplamadım.. ama yürümüşümdür.

0|0
    0|0
  • ben tuvalete bile arabayla gittiğim için araba'nın ne kadar uzağa parkedildiğine bağlı.

0|0
    0|0
    • ha anladım. ayranımız yok içmeye ren a carla gideriz zıçmaya :)))))))))))) bu nası söz lem. kimden duymuştum. :)))) sadece birinden duyduğum bi söz işte :)))

• 10 km den fazla

0|0
    0|0
  • 3-4 saat yürüdüğümü bilirim, ama mesafeyi bilmem

0|0
    0|0
  • Yazin çok yururum. Zaten havada geç karariyor 2 saat boyunca yururum açikcasi :)

0|1
    0|0
    • nereden nereye yürürsün ? şehir içinde mi ?

• yahu o'na diyecek sözüm yok ki. mesela bizde sahil kenarında 3-4 saat kadar yürür, sohbet ederiz .) o tarz gezme amaçlı yürümek güzel oluyor. ama bir yerden bir yere giderken yürümek sıkıcı .) +

• Ama çok yürüdüm çok. :(

0|0
    0|0
  • taksimden mecdiyeköye yürümüştüm :D

0|0
    0|0
    • hıhı bir yorgunluk kahvesi hak etmiş olmalıydın ama... :))

• şaşkınbakkaldan kadıköye yürümüştüm.ne kadar arası bilemedim :s

0|0
    0|0
  • 10 km

0|0
    0|0
  • 8 km

0|0
    0|0
  • Konyadan ereğliye yürümüşlüğüm var. 2 gün sürmüştü

0|0
    0|0
  • 15 km yaklaşık.

0|0
    0|0
  • 7 km.

0|0
    0|0
  • yürüdüğümü bilmiyorumda 15 km koşmuşuzdur..:)) maraton..

0|0
    0|0
    • 15 km. koştun demek. inanmıyorum :D aşağıdaki gizli sen misin ? :))

• hahaha ne alaka :))

• 6km

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 25

0|0
    0|0
    • nereye gittin ?

• Yaylaya gittim akar su kenarından balık tutarak rafting falan yaptık gezdik yürüdük kamp gece yattık falan güzeldi.

• 15 vardir sanirim. Hic hesaplamadim.

0|0
    0|0
  • ölçmedim eğer böyle bir soru soracağını bilseydim ölçerdim :)

0|0
    0|0
  • yapmış olduğum dağcılık sporu gereği yaklaşık 35km bri gün içerisinde 13 saat yürüdüm

0|0
    0|0
  • 25 km

1|0
    0|0
  • Gebze'den Ataşehir'e yürümüşlüğüm var. :))) Paramı karnımı doyurmak için yemiştim. Baktım cebimde para yok. Ama sorunda yok. :)) E-5 karayolunu takip ederek Bostancı semalarına kadar vardım, oradan sonrası bildiğim yerler zaten. :D

0|0
    0|0
  • kadiköy'den kartal'a yürümüşlüğüm vardır. paramda vardı, hangi akla hizme yürüyorsam artık. ortalama 16 km civarinda.

0|0
    0|0
  • 8 km yürümüştüm, paris'de gare du nord'dan eyfel'e kadar. sırtımızda 10 kg çantalarla.

0|0
    0|0
  • 20-25 km :) Yazın o sıcağında yürümüştük arkadaşlarla yolu bilmediği halde yanlış tarif eden çok sevgili bir vatandaşımız yüzünden :)

0|0
    0|0
  • yazındı sanırım bir geziye gitmiştik araba arızlandı , 2 gün ağrı çekecek kadar yürüdüm. Km sini hesaplamadım gidiş geliş 40-50 km vardır heralde

0|0
    0|0
  • 9 yasındayken kızılaydan Or-an a kadar yurumustum...:)

0|0
    0|0
  • yanlış hatırlasmıyorsam 25 km falan olacaktı

çamiçinden niksara yürümüştüm

6 saatten fazla sürmüştü arkadaşlarla

değişiklik olsun diye sene 2 binlerdi

0|0
    0|0
    • 6 saat yürüyüş, bravo, imrendim valla inşallah mutlulukla bana da nasip olur senin gibi 6 saat yürümek. :)

• liseye giderken günde git gel 2 saat her gün yol yürüyordum

6 saatte normal

• 8-10 km arası diye hatırlıyorum.yakın diye hesaplarken mesafenin cok uzak cıkması bizi kötü hallere düşürmüş ve akılsız başın cezasını ayaklar çekmişti.olsun doğa içerisinde yürümüştük:)) hoş idi.

0|0
    0|0
  • 16 km..evet hesapladım:)

0|0
    0|0
  • her 1 mayısta yaklaşık 12-13 kilometre yürüyorum

0|0
    0|0
  • kartaldan kadıköye yürüdüm :) arkadaşlarla

0|0
    0|0
  • Diyarbakır,malatya karayolu arası ,km'ler yetmez :-)

0|0
    0|0
  • 3 km sanırım

0|0
    0|0
  • 20 km

0|0
    0|0
  • beşiktaştan sarıyere kadar yürümüşlüğüm war km bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bir defasında hiking yapmıştık ormana bodoslama daldık ve 17 km yurumustum...

0|0
    0|0
  • 25 - 30 km.

0|0
    0|0
  • valla cok ama kesin bir rakam veremiyorum 30 falan vardir bence

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum fakat 3-4 saat hiç durmadan yurudugumu biliyorum izmirdeyken...

0|0
    0|0
Yükleniyor...