Sizede hiç denk geldimi siz ne düşünürsünüz?

Geçen akşam kuzenimle alışveriş sonrası eve dönerken iki kızı el ele gördük dikkatimizi çekti garipsedik ben bu yaşıma kadar hiçbir kız arkadaşımın elini tutmadım bana normal gelmedi lezbiyenler diye düşündük peki size hiç denk geldimi siz ne düşünürsünüz?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Liselilerde oluyor bazen ama bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Merhaba Miss. 4 Nal

Kardeş olabilir normaldir.

Ben de lisedeyken erkek arkadaşımla kol kola gezerdim

Ama ib-ne değildik.

Yani yakında benim kedilerle olan münasebetimi görsen, sanırım bu hayvancı mı dersin

Animalcı değilim.

Takmayın böyle şeylere

2|0
    0|0
  • Benim eski sevgilim biseksüeldi.. İlişkimizden önce ki dönemlerde kız sevgilisi olmuş onunla ilgili fantazilerini anlatırdı :)) yazın geziyorduk mini etekli bir kadın gördü.. Bacakları çok hoşuna gitti.. off hatuna bak içim gitti dedi.. Bende o zaman çok şaşırdım hani anlatıyordu ama hikaye gibi dinliyordum canlı canlı görünce şok oldum :))

0|0
    0|0
    • :D bir kız bir erkegn sıcaklıqını vermez sapıkmş eski sevgln

• Tabiki varlığımda öyle şeylere meyli kalmamıştı ama alışkanlıklar vardır vazgeçilmez onun durumuda öyle :)

• yolda koşarken bile tutmaları garip bazılarının

0|0
    0|0
  • lezbiyen olup olmadıklarına el ele tutuşmalarından anlamak mümkün değil.. birlikteyken birbirlerine karşı hal ve davranışları belki ele verir...

0|0
    0|0
  • karı koca arasına girilmez..

0|0
    0|0
  • Gördüm ve ilgimi çekmedi garipsemedim. İnsanların tercihi bu karışmaya hakkımız yok. Onlarda bize siz neden heterof sunuz diyebilir o zaman dimi?

0|0
    0|0
    • diyemez lezlik doguştan gelmez

• Gelsin veya gelmesin. İnsanların tercihi ve yaşam tarzı seni ilgi,lendirmez. Sen kendi hayatından sorumlusun. Nasıl başkalarının senişn hayatına karışmak gibi bir hakkı yok ise sende başkalarına karışamaz ve yargılayamazsın. Herkes haddini bilmeli.

• ben gördüm ve direk lezbiyen diye damga yapıştırdım içimden tabii saygı duymak gerek sonra evde dedikodu yapılabilir bir durum :)

1|0
    0|0
  • kardeşidir belki senn için fesat yavru

0|0
    0|0
  • elele dolasan cook kız gorduk

bır cok kızın da biseksuel egılımlı oldugunu varsayarsak... bu sahneler anormal sayılmaz

0|0
    0|0
  • hyr gelmedi

0|0
    0|0
  • kızlar çok yapar, hatta yanlış anlaşılmaz bildiğim, ama erkekler yaptımı gay olur, çünkü toplumda erkeğin bireysel olması ve kızın gruplaşması pek olağandır, benim gördüğüm öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belki kardeş falandır ya da çok yakın arkadaş

0|0
    0|0
  • Lezbiyen eğilime sâhip değilim.

Çok seviyorsam tutarım arkadaşımın ellerini.

Bayan kuzenim ile el ele dolaştığımız olur, bir defasında bir başka bayan çok garip bakmıştı. :)

İnsanların ne düşündükleri değil, ânın size hissettirdikleri önemli.

Sizi kınayan insanların beş dakika sonra umurlarında dahi değilsiniz, değer mi?

0|0
    0|0
  • Eli üşümüştür kardeştir falan

0|0
    0|0
  • ben kendim tutardım. lezbiyen falan da değilim normaldir.

0|0
    0|0
  • Öyleyse bile, saygı duy.

Herkesin kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • ara sıra bende tutuyorum kız arkadaşımın elini bunda bişey yokki he unutmadan söyliyim lezbiyen değilim. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...