Nasıl tuttunuz takımınızı babadan oğulamı yoksa doğuştanmı ?

Ben doğuştan gsliyim.Hiç kimse bana yok fb yı tut ya da bjk tut diye bir şey demedi kendim tercih ettim gsyi siz nasıl kendi takmınızı desteklemeye basladınız?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Babam Fenerli küçükken sorduğumda bana sende Fenerlisin demişti ama demek ki Allah'ın takdiri böyle oldu Galatasaray'lı arkadaşlarım sayesinde Galatasaray'lı oldum bu gurur hiç bir şeye değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Babam GS abim Besiktas

biri GS formasiyla dolanirken digeri BJK

yani her zaman dogustan olmuyor bu eskiden ikisi birden GS formalariyla gezerlerdi :D

0|0
    0|0
  • Babam,annem,dayım,amcalarım,dedelerim herkes Galatasaraylı bizde onlardaki aşkı görünce benim başka bir takım tutmam abesle iştigal olurdu :)

0|1
    0|0
  • Doğuştan Dişi Aslan <3 <3

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bildim bileli Galatasayliyim.bide abimin cok katkisi oldu :) Kurban oldugum sari-kirmizi renklerine

0|0
    0|0
  • Babamın takımı Fenerbahçe,ben Beşiktaş' a aşık oldum <3

0|0
    0|0
  • babadan oğula değilde ben kendimi bildim bileli beşiktaşlıyım babamda öye çarşı alayına karşı ulan :) bak yine gaza geldim

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli fenerbahçeliyim babam sayesinde tabiki

0|0
    0|0
  • bizde anadan kıza babadan kıza karışık her ikiside galatasaraylı

0|0
    0|0
  • küçükken herşey babamın galasataray mı yoksa cimbomu mu tutyorsunla başladı ben tabıkı babam cımbomu tutyorum dıyınce babam açıklamıştı ozamn bız hem cımbomlu hem gslıyız o gunden berı koyu gslyım.ablam fenerlı yapmak ıstesede ...:)

0|0
    0|0
  • Bütün aile gs li,ben fenerliyim çaktırma :) Takımdan,futbolculardan,o atmosferden dolayı.

0|0
    0|0
  • Bacak kadarkende fanatik Fenerbahçeliydim. Babam sağolsun dogru yolu gosterdi :)

0|0
    0|0
  • Babam beşiktaşlı..

Bende Fenerbahçe sevgisi var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• doğuştan siyah ile beyaza hastayım.babam farklı takım taraftarı

1|0
    0|0
  • doğuştan falan diyorlar ne yani doğar doğmaz ağlamayıp tezahüratmı yaptınız :) ben 8 yaşında takım tutmaya başladım babamda Galatasaraylı ama benim kendimi bildiğimde Galatasaray Türkiyeyi bırak avrupayı ağlatıyordu kendi kendime büyük insanlar büyük takımları tutarlar ve Türkiyenin en büyük takımı olan Galatasaray taraftarlığına o zaman adım attım :D

0|0
    0|0
    • Doğuştan derken küçükten sempati duymaya başladığım takım Gs oldu.Hakan şükür falan formasını aldıydım çitozdan hediye cıktıydı :)

• evde bı tek ben beşıktaşlıydım çevremde yoktu beşiktaşlı benımkısı saf kanlık doğuştan

0|0
    0|0
  • babam futbolla hiç ilgilenmez. kimse de gelip bana galatasaraylı ol demedi, nasıl galatasaray'lı olduğumu hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...