Juventus yargı yolunda sizce sonuç ne olur ?

Galatasarayın arena stadyumundaki kar yağışından tahrip olmuş stadın zeminindeki çamur ve çukurların incelemeye alınması ve geçtiğimiz sezonlarda yağışlı olmayan havalarda dahi futbolculara sorun yaşatan stadın futbol oynamaya elverişli olup olmadığının tekrar karara bağlanmasını isteyen italyan basını ve juventus kulubu yargı yolunda.

Benim kişisel görüşüm öyle görünüyor ki bu stad galatasarayın başına daha çok iş açacak. Şampiyonlar liginde oynayan en berbat kuluplerin bile stadları daha iyi durumda. TOKİ nin yapacağı stad bu kadar olur ; Ucuz etin yahnisi yavan olur.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Stadın sorunu gerçekten çok büyük bir rezalet oldu,böyle büyük maçlarda bu şekilde olmamalı.Ama Juventus'un lehine bir sonuç çıkmaz gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eurosport_TR hesabını tüm Galatasaraylılar unfollow yapsın diğer takım taraftarları takip etmeye devam

Yargılarını yesinler onların maç tekrarlanmaz artık 2.tura çıkıldı çoktan

0|0
    0|0
  • zaten uyarı geldi uefadan 3. de affetmezler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• juventus umduğunu bulamaz

0|0
    0|0
  • o değilde adamlar yuventusu 2 günde zornan yendiler ya laa :D

0|2
    2|4
    • eksiyi verenin ben taaaaa anladın sen

• +1 verdım engelledım eksıyı veren annenın halını hatrını mutlaka sorar

• O zeminde sadece juventus oynmadı gsde oynadı iki takımda eşit.Golu atamasaydık bu şekilde yargıya gidiceklermiydi

0|1
    0|0
  • stadda sorun yok üstü kapandığı zaman sorun halolacak atıp tutma kafana göre ucuz etin yahnisi falan . gitsin mahkemeye karar değişmez daha önce de böyle durumlar oldu fenev gibi ağlamasınlar .

1|0
    0|0
    • fenerden yedıgınız dayağı realden yemedınız hala fener ağlıyor dıyorsunuz bu gs lılerın prvakatif paylaşımından sıkıldık artık adamların burda konusu ne kardeşim ne fener sevdası varmış sizde

• ne şamiyonlar ligi maçları oynanıyor:))) ne statlarda şampiyonlar liginde bu tür davalarla sonuç alınmaz şov devam etmeli anlayışıyla dar takvim aralığındaoynanıyor maşlar

0|1
    0|2
  • Juventusun yaptığı aptallık itin duası kabul görse kemik yağardı

maç sabahı conte kendisi maç yapılabilir demiştir ve çoğu medya mensubu da çekmiştir o anı

0|0
    0|0
  • Toki daha ne yapsın galatasayar yönetimini maç sonrası açıklamaları yeterince komik biri sistem aktif değil diyor başka birisi saçmalıyor bu çaptaki bir takıma o çimler yakışmıyor

0|0
    0|3
Yükleniyor...