Rus kızları mankenlik yapıyor türk kızları neden mankenlik yapamıyor?

Dünya'nın bütün mankenleri rus o kadar büyüleyici bir güzelliğe ve harika bir fiziğe sahip oluyorlar bütün manken ajansları rus kızlarının peşinden koşuyor peki türk kızları neden mankenlik yapamıyor neden manken çıkmıyor?

• Rus kızları çok güzel oluyor...
    0% (0)20% (1)8% (1)Oy Ver
  • Rus kızlarının fiziği süper oluyor...
    14% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Rus kızları manken gibi...
    14% (1)20% (1)17% (2)Oy Ver
  • Türk kızlarından manken olmaz...
    57% (4)60% (3)58% (7)Oy Ver
  • Mankenlik rus kızlarına yakışıyor...
    15% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|8

En İyi Kız Görüşü

• Türk kızlarından manken mi olur Dostum :) Şişko manken kategorisi açılsa bir Dünya markası oluruz :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• annen niye yapmamış gençliğinde ondan da bir dinle

6|1
    0|2
  • çünkü biz fıçıyız bidonuz mantar kadar boyumuz var

çirkiniz terbiyesiziz.

ama her gece birinin koynundan toplamazsınız bizi ^.^

(genellemiyorum dememe gerek yok heralde :/

3|1
    0|0
  • 1.rusların hemen yaşlandığını bilmiyo musun ikincisi sankibütün dünya peşinen koşuyo 3 kendi milletini aşağılamasan ölürsün ne yazıkkı sen ve senin gibiler var

4|0
    0|2
  • Hic turk manken yok zaten. Dunya guzelleri cikmadi bizim ulkemizden...kate Moss disinda ben rus bir manken tanımıyorum.

1|1
    0|0
  • bu adam kesiin rus ajanı

2|1
    0|0
  • onlar gibi o. olsak bizden iyisi olmazdı ;)

3|0
    0|0
  • tulin sahin var, azra akin var...

2|0
    0|1
    • kim ne yapsın onları kara kıllı kezbanları tenleri itici bikere sarışın rus kzı candır

• boy ve fizik

2|1
    1|0
  • Onların sektörü öyle

4|0
    0|1
  • Rus kizlar manken gibi ama cok Rus manken yok.Guzel mankenler Africa'da ya da South America'da oluyor.

1|0
    0|1
  • ruslar basını yesin

2|0
    0|1
  • başlicam rus kızına da sana da

1|0
    0|2
    • ne esmeri zenciyim ben :D sen de kıllarını en kısa zamanda aldır bence en etkilisi lazer bu arada :)

• inşallah esmer aliyim da karakteri düzgün olsun adam gibi adam olsun önemli değil. yani senin pek şansın yok gibi.

• fransada yasiyorum ve modelim, ve bizim ajansimizda nerdeyse hic rus yok.

2|0
    0|2
    • senin kafana bakinca bence sik iyi olur dunya bir cirkinden kurtulur hayatinda hic bir mankenle yan yana geldinmi ? esmerim evet ve sunu soyliyim en buyuk ilgiyi esmerler aliyor hatta melez ve zenciler ve asyalilaR en yuksek maaslari aliyor, mankenlik sektorunu eger bilmiyorsan madem mankenlikten bahsetme. Senin gibi kultursuz hic yurtdisina gidip neyin noldugunu bilmeyenler gelip konusuru anca, sadece rus gordun sen turkiyede haha hic baska ulkere gidip baska kiz gormedin zavallinin tekisin

• Türk kizlari manken olsa senin icin degisen ne olucak?

2|0
    0|1

0|0
    0|0
  • asdfgh Türk kızlarından manken değil de iyi birer ''Anne'' oluyor genelde Armicim =)

2|0
    0|2
  • ayrımcılık yok. bizde de çok güzel mankenler var.

0|0
    0|0
    • var nasıl yok esmer kezban ile sarışın rus kızı aynı dersek sarışın rusa hakaret olur

• Tülin Şahin nereli Türk değil mi

1|0
    0|1
  • Bizdede güzel mankenler var be :)

0|0
    0|0
  • mankenlik onlara yakışıyor.

0|1
    0|0
  • Beni keşfetmeni bekliyorum.

1|0
    0|1
  • Armiğ, güldürdün yine beni.

Hihih.

1|0
    0|2
  • türkiyede manken mi az ? türkiyede her önüne gelen ya ünlü oluyor ya manken olyuor ünlülerle dolu ülkeniz be :D belkide türkelrin boyu kısa olduğu için rusya ve diğer ülkelerden az olabilir

ama unutmaki sende bir türksün senin ananda türk babanda o kzıalrı sadece anneleri yapmıyor onların babalarıda var türk kızlarnı kötülemeden önce dön bir kendine bak önce dünyanın en çirkini bile gelse sana bakar mı diye düşün yok sakın dış görnüşün hakkında dediğimi düşünme sakın insanları asla ırkına ve dış görünüşüne göre yargılamam ve sen benm neyi kastettiğimi gayet iyi anlamışsındır türkler kafalarını bozmuşlar rus rus diye oysa ruslar isyan ediyor türk erkekleri bizi rahatsız ediyor diye link çünkü çok abartıyolar

güzelliklerine bir lafım yok fizikleride yüzleride çok güzel ama bir insanı sırf güzel diye istemek ona ilgi göstermek en saçma ve gereksiz bişey ama rusları pek sevmiyorum son yaşananlardan sonra , ukrayna kızları daha güzel ve onalrın tırnağı bile olamaz ruslar ! ( engellemeyesin diye gizliyorum çünkü yorum yapmayı sevmiyorsun daha doğrusu haklı olanlarla tartışmak sitemiyorsun belkide ha :)

1|0
    0|1
  • Ruslar hakkındaki 389 sorun sanırım

1|0
    0|0
  • Sebebi çok açık. Sizin gibi bu tarz soruları soran Türk erkekleri, ataerkil toplum yapısının kendileri tarafından oluşturulduğunu unutuyor. Çünkü siz ve sizin gibi Türk erkekleri, Rus kızları Rus kızları diye ölüp biterken, evlenirken "bakire" kız arıyor, en küçük bir şeyde o* sıfatını yapıştırıp Türk kızlarını bu ataerkil zihniyete mahkum ediyor. Toplum baskısından kurtulamayan, tepkilerden çekinen kızlar da, hayatını bu sistem altında ezilerek asıl "düşünce bekaretini" kaybediyor. Bu soruyu sorma hakkın var, bir şey demiyorum sana. Fakat 2 gün sonra evlenir, kızın olduğunda ve manken olmak istediğinde "oranı buranı millete gösterip ne yapacaksın, o* mu olacaksın başımıza" diye bağırırsan, dayak atarsan, o zaman seni bulur, götünden pıçaklarım.

Yeterince açık mı?

3|0
    0|1
    • bunun mankenlikle alakasi bile yok canım bunlar sadece rus gormus hayatlarinda cikip baska ulkelerdeki kizlari nerden gorucekler, yirtdisinda yasiyorum ve burda ruslari kimse takmiyor.. Turk erkeginin kucuk beginleri iste, dusunceleri kucuk

• annen sor bakalım o neden yapmamış.

2|0
    0|2
  • amk nerem mankenlik yapsıni bacak kadar boyum var, boyumun yarısı kadar da göbeğim.

0|2
    0|0
  • ne demek türk kızlarından manken çıkmıyor azra akın,arzum onan,selin demiratar ve daha sayamadığım birçok iyi manken var bunlar manken değilmi ?

1|0
    0|2
  • rus kizlari cok o* oluyor

0|0
    0|2
  • Yeni yılda bir iyilik yapta vazgeç şu rus sorularından

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Türk kızları namusludurda ondan hepsi değil ama geneli namusludur...

3|0
    0|1
  • Türk kızları namusludur da ondan geneli için demiyorum ama çoğu öyle :)

3|1
    0|1
  • Bizim kızların en büyük silahı: cilve ve naz yetenekleri,

Neden: o da olmasa ruslarin yanında çok ezik kalirlardi...

0|0
    2|1
    • 1 espri var ya devletleri kadınlar yönetse birbirlerne trip atarlardı savaş çıkmazı diye :)

0|0
    0|0
  • rus kızları beyin olarak da daha gelişmiş...

bizimkiler hala aptal hala aptal

0|2
    5|0

0|0
    0|0
  • Rus kızlarının fiziği süper oluyor...

0|0
    0|0

0|0
    0|0