Carlo Ancelotti ve Josep Guardiola ümit özat gruptan juventus çıkacak dediler onlara ne söylemek istersiniz?

ribery tomas ujfalusi ise galatasarayın çıkacaklarını söylediler demekki GALATASARAY BİTTİ DEMEDEN BİTMEZMİŞ :))))

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Galatasarayın üstünden TIR geçer diyenler,şimdi o TIR'ın kime girdiğini de görüyorlardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ancelotti kadar şerefsiz bir teknik direktör yok adam tam bir türk düşmanı ve onun sözlerini ballandırarak anlatan türkler var onlarada yazıklar olsun. Ben gruptan çıkacağımızı biliyordum zaten son maçıda yenceğimizi herkese söylemiştim.

1|0
    0|0
  • link

öyle demeyin adam müneccin bence fethiyenin yeneceğğini balıkesirin yeneceğini Galatasarayın yeneceğini önceden bilmiş üm-it özat ne derse o maça iddaa oynıcam bundan sonra

0|0
    0|0
  • Dünyada iki çeşit insan var futboldan anlayanlar ve anlamayanlar :) kimin hangi grupta olduğu belli :)

0|0
    1|0
  • hatırlarsınız köln'de oynadığı zamanlarda ölümden dönmüştü bu. bende izlediğimde boğazımda düğümlenme hissettim. gözlerim doldu, dayan be ümit dedim. aradan uzun zaman geçti, boğazımdaki düğümlenmenin sebebi meğerse mondragon'un göz yaşlarıymış, yeni yeni anlıyorum. ümit'le alakası yok.

kendisine şunu söylemek isterim; link

hayır bir insan nasıl bu kadar geri zekalı olabilir anlamış değilim.. link 18x3=84 :(

kısacası kendisi tam bir fenerbahçelidir.*

0|3
    12|2
  • Galatasaray çıkamaz diyenlere tek bir lafım var... '' VARSA ŞEKLİNİZ ARENAYA BEKLERİZ '' ;)

0|0
    0|0
  • Aynen Guardiola juventus çok rahat çıkıcak diyordu bide :D

0|0
    1|0
  • drogbanın siyah p*nisi ümit özata girsin , o zaman belki g.saray hakkında iy i düşünür :))

0|0
    0|0
  • en sevdiğin yemek

0|0
    0|0
  • Yanıldınız aga

0|0
    0|0
  • Gerçekler Bizimle başlar Galatasaray

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1