Arkadaşlar aranızda diyetisyene giden oldumu faydasını gördünüz mü ben yarın gideceğim kan tahlili yaptılar mı

diyetisyene giden arkadaşlardan cevap bekliyorum hangi testleri yapıyorlar gerçekten faydasını oluyor mu

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet biraz kilolu gibisin normal şartlarda :(

Vücut Yüzey Alanınız: 1.79 metrekare

Yağsız Vücut Ağırlığınız: 51 kg

İdeal Kilonuz: 57 kg

Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 26.4 kg / metrekare

Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz

Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fotodaki sensen diyetle bir işin olacağını sanmıyorum fazla kilo vermekte insanı çirkinleştiriyor

0|0
    0|0
  • Ben gittim 10 kilo verdim sayesinde. Eger asiri kilolu degilsen test yapmiyor sadece diyet yaziyor.

0|0
    0|0
    • 15 kilo vermem lazım kişiye özel mi oluyor peki diyeti yoksa genel diyet mi

• gittim ve 3 ayda 10 kilo verdim

0|0
    0|0
  • genel kültür ve genel yetenek. faydası oluyor asjdlkashd

0|0
    0|0
  • zeytin olunca ismin seni bile yemek geldi içimden çok oburum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en yakın arkadaşım 69 kilodan 55 kiloya düştü 4 ayda.daha önce kendi çok denemesine rağmen zayıflayamamıştı.önce kan testi yapıyolar çünkü bazen hormonlar zayıflamaya engel oluyo.sonra boy ve kilonu ölçüp yağ su oranın tek tek hesaplanıyo.programa göre besleniyosun.mutlka spor yapıyosun.bence kesinlikle faydası oluyo ama gideceğin kiiyi de iyi araştır derim

0|0
    0|0
  • Evet kan tahlili yaparlar tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...