Falının çok övülmesi üzerine dün dejavu cafeye gittim ;

kahve enfesti. :)) neyse , 3 kişi varmış fal bakan. isimlerini saydılar. bir adamı çok övmüşlerdi yiğit diye ona baktırayım dedim. adam aldı beni yukarı. kahve fincanını karşısına koydu. eline kağıt kalem aldı. anamın babamın eski sevdiceğimin adını söyledi. isim verince kanım dondu. bide isteğim üniversiteyi ve hayallerimin gerçek olacağını bide bu ara karşıma çıkacak sevgili adayını söyledi. o an için çok etkilendim. sonra soracağım bişey olup olmadığını sordu. 5 dakika sürdü sürmedi. sonra bugün düşündüm de anamın babamın ismini bende biliyorum anasını satim 25 lira bunun için mi verdim dedim. bide en önemlisi adam fincana hiç bakmadı öyle karşısında durdu fincan. Fincana bakmamakta neyin nesi ? diyorum ki acaba psişik güç falan filan gibi şeylerle isim tahmin edip üstünden tahmini yorum mu sallıyorlar ? napıyolar ? kahve falıyla alakası yok mu acaba ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• tırıvırı traş o adamlar yaw..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer çevrenden birileri o arkadaşa bilgilerini vermediyse muhtemelen 3harfşilerle bağı olan bir vatandaştır olabilir çok üstünde durma

0|0
    0|0
  • fala inanmayın diye diye tüy bitti dilimizde. öyle insanlar üç harflilerle iletişim kurup geçmişini öğrenebiliyorlar. ama senin geleceğini kimse bilemez.orada da üfürme sanatı işin içine giriyor

0|0
    0|0
  • aslında kimse fala inanmıyorda gerçek falcılar doğrudur yani dedikleri şey çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgili adayının ismi neymiş çok merak ettim bak.

0|0
    0|0
    • B harfiyle başlıyor imiş. :D:D uzun boylu esmer geniş omuzlu adam gibi adam falanda filan dedi.

• Hadi hadi iyisin kaptın esmeri :)

• Betimleme tam ben ama ismin baş harfi tutmuyor ya acaba benim adım Murat değilde Burat falan olabilir mi :D

• bende mi gitsen şu adama:D

0|0
    0|0
    • gidersen haber ver :))

• bakırköyde :) meydandan aşağıya doğru inmeden sağa kıvrılıp dümdüz yürüyorsun. ve karşında :)) valla bende öyle diyordum ama bu merak duygusu insanı öldürüyor :D

• istanbulda olsam dayanamaz giderdim sanırım:D benim yaşadğım şehirde öyle bildiğim ünlü falcı yok vardırda ben blmıyorum aman blmeyeyim yoksa giderim:D

Yükleniyor...