Sevdiğiniz kişinin tesadüfen özürlü olduğunu öğrendiniz napardınız?

İyi günler sanalda tanıştınız birbirinizden hoşlandınız ve sevgili oldunuz, fotoğraf gördünüz sadece hiç yüzyüze gelmediniz herşey yolunda iken sevdiginiz kişinin tesadufen özürlü olduğunu öğrendiniz napardınız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanal alemden tanıştığın bir insandan ne kadar hoşlanabilirsin, ne denli ciddi düşünebilirsin ki? Her insanın bir kusuru mutlak vardır, demek onun kusuru da bu. Seviyorsan, görmezden gelebilirsin. Eğer bunu öğrenip de soğuduysan gerçekten sevmiyorsun demektir, daha fazla canını yakmadan bitir derim.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Jane Eyre geldi aklıma... Umursamam. Benim için önemli olan aşktır. Yarın bizim de ne olacağımız belli değil ki... Belki reddedilmekten korktuğu için gizlemiştir özrünü...

0|0
    0|0
  • Bu şekilde süren 4 senelik bir ilişkim var. İlk öğrendiğimde bunu bana neden anlatmadın diye kızarım. Ama ona olan hislerim, duygularım değişemez, değişmez. Aşk engel tanımamalı.

1|0
    0|0
  • Böyle bir ilişkim var şu an. Çok şükür aşkımın öyle bir sağlık sorunu yok. Olsa da ben onun kalbini sevdim. Bir gün kimin başına ne geleceği belli değil. Sağlık bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Özürlü / Özürsüz diye bir ayrım mı yapıyoruz ?

Özürlü insanlar için "onlar" diye bir tabir bile kullanmam. Hepimiz aynıyız.

0|0
    0|0
  • Engelli vs diye ayırmam. Onunda duyguları vs var.

Ama neden gizlediğini sorarım. Onun yanında olurum

0|0
    0|0
  • kendindenmi bahsediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...