Arenada dünki maçta juvenın atak yapacagı yarısaha neden tarla gibiydi?

hatta tarladan daha beterdi ve gsnin atak yapacagı yarı sahaya juvenın atak yapacagı yarı sahaya göre çok çok iyiydi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• gs lı temızlık gorevlılerı bu konuda bı taktık yaptı tabı golun geldıgı taraf temızdı snijer gibi bir apartman cocugu karşı kaleye o golu atamazdı. ancak bu juventusun eşekliğini kapatmaz çünkü maça beraberlık ıcın cıktılar. kazanmak ıcın oynamadılar rakıbı kucumsedıler.

0|0
    0|2
    • nasıl atak yapacaklardı tarla gibi zemine ? top gitmiyorki kar yagmaları işlerine geldi bunuda iyi kullandılar tarla yaparak zemini,yoksa sistem takımı juveyi ancak bu sahada yenerlerdi.

• Sneijder yazmayı bilmiyon daha a.q bide adama apartman çocuğu diyon.adam turu getırdı .. senden benden cok top oynamıstır. emın ol torak sahadada çamurdada..sen kafanı yormaaaa

• adamın karısının p*rno filmi dolaşıyor ortada sen de onun kadar genişsin bellıkı

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence boş photoshoplarla gelmeyin karşımıza ayreten konuyu fazla uzattınız siz burada bunu tartışacaksınız diye UEFA yeniden mi maç yaptıracak zannediyorsunuz?

Galatasaray 2.tur'a çıktı oğlum daha fazla konuşmayın maç tekrarlansa sahayı yine dar ederiz hatta zemin güzel olur 1 değil 3 gol atarız siz merak etmeyin

0|0
    0|0
  • İkinci devre yarı sahalar değişiyor

0|0
    0|0
  • kim yaptıysa eline sağlık :)))

0|0
    0|0
  • Bu zemin sadece Juveye değil Gsyede kötüydü hatta Juve için daha iyidi çünkü Juveye beraberlikte yetiyordu bu zeminde gol atmak çok zordu ve maç başladığında zemini gördükten sonra bu zeminde gol olmayacağını düşündüm maç 0-0 biter dedim ama Drogba ve Sneijder dünya yıldızları sahneye çıktı

0|1
    0|0
    • gs kötü olan tarla gibi olan zemine 12 dakika boyunca hücum ederken juve 48 dakika boyunca hücum yapmaya çalıştı,üstüne juve sistem takımı sistem takımları böyle tarla gibi zeminde oynayamaz.

• İtalyadada Gsyi yenemedi Juventus bence o kadar abartılacak bir takım değil zaten adamlar sahaya beraberlik için çıktılar sürekli oyunu soğutuyorlardı

• italyadaki maçta gs pozisyon bulamadan maçı berabere bitirdi juve tek kale oynamıştı izleyenler bilir.

Erkekler Ne Diyor 9

• gs sadece 12 dakika o tarafa hücum edeceğinden maçtan önce temizleme çalışmasında bişeyler yapılmış olabilir :=)

0|0
    1|1
  • He he. Şimdide bahane bulun. Kurmaca.

Maçı izlemedin sanırım. Bu kadar da kurgucu bir yaklaşımda olmayın. Çekemiyorsunuz işte.

0|2
    0|1
    • gerçekler bunlar

• galatasaray iyi top filan oynamadı zaten o sahada ancak böyle dogaçlama iyi maç kazanılırdı gs bunu fırsat bildi üstüne juvenin atak yapacagı tarafı tarladan beter ettiler çirkefliklerle gruptan çıktınız.

• Saçmalamaya devam et. Ben gidiyorum

• gs defansı topu tutamasın kaysın düşsün juve de rahatça at koştursun diye yapmışlar.oldu mu?

0|0
    0|0
    • anlamaışsın sen

• anladım ve sana düşüncenin aksini idda ediyorum.senin demek istediğin juve forveti top çevirip atak yapamasın diye gs bilinçli yaptı bende aksini iddaa ettim nasılsa bu defans sürekli hata yapıyo ayakları kayar top ortada kalır falan tevez mevez yetenekli araya sıkıştırır bir tane dedi.

• bu soruyu soracak kadar futbol zekasına sahip değilsin sanırım :-@ ? hava şartlarından ve sahada kı kar temizleme calışmalarından dolayı zemınde bozukluk meydana geldi ..sen şimdi juventusun zemınden kaybettığını onlar zor şartlarda mucadele ettığını galatasarayın etmediğinide düşünürsün biladerr !.. fenerli olduğun her yerınden belli a.Q

0|1
    0|0
    • juventusun ikinci yarı hücum ettiği yarı sahaya bak,contenin açıklamalarına bak anlarsın beni.tarla gibi yarı sahaya galatasary 12 dakika hücum edeken juve 48 dakika boyunca o sahaya hücum etti.

• bilader turu gectık neyın pesındesın a.q ? anlamadım :-@ tamam kardeş sen haklısın sana bişey anlatamayız biz bu kadar ınsannn

• bunu yazarken yaraısahaların devrelik kullanıldığını; bir sonraki ya da bir önceki devrede aynı yarısahanın rakip takımda olduğunu unutmuşsun

0|1
    0|0
    • gs 12 dakika atak yaptı o sahaya juve uzatmalarla 48 dakika.

• anladım tabii ki. ama bu dediğin gereksiz yıpratma çabasından başka bişey değildi. sahayı canlı canlı gören hakemler, juve oyuncuları, koçları, uefa temsilcileri vs bir dünya adam konuyla iligli bişey demezken, ekran başından "böyleydi" demek ;)

• conte demişki bu sahada futbol filan oynanmaz,manciniyede sormuş oda evet demiş,üstüne hakemlere demişki bizim aak yapacagımız bölümü görmüyomusunuz tarladan kötü demiş devrearasında hakemlerle tartışmasını ve basın toplantısını izlememişsin sanırım,tam tersi herşeyi zemine baglardınız

• Vardı bir şeyler zaten de o gün kar yağarken maç ertelenmeseydi gs fark yerdi ben söylüyorum. Çok şanslı bu galatasaray. Ama muhtemel rakipler fena. Şansları yok. Artık olursa olur diyelim başarılar dileyelim.

0|0
    1|2
    • Ben böyle bir şans gerçekten görmedim,resmen işlerine geldi kar yagması juve sistem takımı,sistem takımları böyle zeminde hiçbişi yapamaz,üstüne juvenin atak yapacagı bölümü resmen tarladan kötü duruma getirmişlerdi bence uefa bunu görmezden gelmez.

• birader ne saçmalıyonuz siz fark yermişmiş adamlar gsnin kalesine bile gitmiyolardı sadece kapanıyolardı ne ezik insanlarsınız

• Herkes fikrini söylemekte özgür. Bana ezik dediğin için sen daha ezik durumdasın. O yüzden bence konuşma. Başarılar diledik konuyu kapat.

• ne saçmalıyom sen her iki takımda o tarafta yer almadı mı sanki bu bajane mi

0|1
    0|1
  • ahaha bula bula bu bahaneyi mi buldun. Allah akıl fikir versin çatlamazsanız iyidir bu gidişle..

0|1
    1|1
  • beleştepeden ancak bu beklenirdi cinconlar patates tarlası gibi çimleri utanacaklarına biz gruptan çıktık diye seviniyor dünyayaya rezil oldular nasıl olsa elenecekler sevinsinler garibim yakında ağlıyacaklar :)

0|0
    1|2
    • işlrine geldi kar yagması bunuda iyi fırsat bildiler juvenin atak yapcagı sahayı tarla yapmışlar bilerek geçen senede cluj maçında aynısını yapmışlardı.

• ahahah ne gerizekalı adamsınız lan utan utan ezik seni Allah fenevli ezikliği vermesin insana yoksa herşeyin bir çaresi buluunur mallar sizi :D

• alperen kaya salağı sus lan ezik suratlı tipini sikeyim az kaldı az bayernin tecavüzüne :D

Yükleniyor...