Galatasaray cematinin Beşiktaş ile sorunu nedir ?

Dünkü Juventus - Galatasaray maçı öğlen saatlerinde oynandığı için, taraftar eksikliği yaşamasın insanlar işinden izin alamaz diyerek çarşı gurubu galatasaray stadına giderek galatasarayı destekledi. Ancak ; kulupler arasındaki dostlugun artması ülke sporunun gelişmesi anlamına geldiği için, henuz hala yönetemedikleri bir kalenın gelişmesini istemeyen bağzı kötü niyetli medya organları aşağıdaki gibi paylaşımlarda bulunuyor. Beşiktaş taraftarları şu saatlerde bu çağrıyı yapıyor ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Bu konuyu burada ve diğer sosyal medya organlarında yayınlıyoruz arkadaşlar. Bu web sitesinde reklamı yapılan hiç bir ürün Beşiktaş Taraftarları tarafından satın alınmayacak.

link Site editörünün ayrıca futbol bilgisi gelişsin diye şu bilgiyi gönderelim. link

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Amatör bir sitedir benim için,çünkü hiçbir profesyonel site bu şekilde bir yorum yapmaz.

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle teşekkür ederiz ama bizi desteklediniz diye sizi kardeş belleyecek değiliz biz siyasetten uzak bir taraftar grubuyuz sizinle iyi ilişkiler içinde olmamıza gerek yok diye düşünüyorum

Ayrıca o yazı da Fener neyse yazmamalıydı al bir şikeciyi vur ötekine

0|0
    0|0
  • Pek itibar etmedim

0|0
    0|0
  • lig maçlarında fanatik davranılır ama avrupa maçlarında bir olunmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olayın gs ile ne alakası var onu anlamadım?galatasaraylıyım beşiktaşı her zaman severim,fenere aziz gelene kadar saygılıydım.olay gs ile bjk değil çarşı ile cemaat olabilir belki.çarşı candır

0|0
    0|0
  • beşiktaş taraftarına geçen seneye kadar müthiş bir sempatim vardı ama geçen sene inönüne de real madrid bayrağını ben açmadım !

0|1
    0|0
    • onlar 3-5 tane çakal gs lılerde chelsıyı hava alanında karşıladı onlarda çakaldı bız cıddıye almadık

• onlar bayrak deıl atkı diye hatırlıyorum. Taraftardan ayrı bır yerde kuytuda resım çektirip kaldırmışlardır hemen. Yoksa beşiktaş tırubununde zaten yasak gs nın rakıbı olsun olmasın acrıtmazlar.

• açtılar be kardeş ben galatasaraylıyım ama çarşının çoğu tezahüratını ezbere bilirim o kadar sempatim vardı çarşıya ama o bayraktan sonra işin rengi değişti he bunu her takımın taraftarı yapıyo inş düzelirler

• beşiktaş taraftarımı galatasayı destekledı ? daha gecen sene shalke ve real flamalrını açan taraftar gurubundan bahsedıyoruz demi eminmisin sen

bak arkadasım sahsen taraftarlığı çok sevıyorum ama holıganlığı değil bence renkler zevkler ayrı olabılır ama saygı sevgı aynı olmalı bızım ulkemızde malesef holiganizim var ne dersen de bu bjk dede var gsdede var fb dede var ayrıtılara takılma asl olan türkiyenin büyümesi

0|0
    0|0
  • 8taşlılar destek olmaya değil renktaş ayağı yapmaya gider anca o stada bir yok olun artık mk

0|1
    1|5
  • karakargalar cekemiyor...

0|0
    1|0
    • kendını aslan zanneden eşekler var

• Çorumluyla deli iboya bak ne oynamışlar be

0|0
    0|0
  • Zaten o sitenin ne kadar seviyesiz ve yalaka olduğunu bilmeyen yoktur kendilerine yakışanı yapmışlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...